Sportininkai turėjo du bandymus įveikti trasą su kliūtimis (8 tramplinai su 8-12 m praskridimo plokštuma, įvairaus dyžio kauburiai, dideli viražai su aštriais posūkiais ir stačiais nusileidimais artėjant finišui).

Varžybų startas įrengtas 2005 m virš jūros lygio, finišas – 1840 m, aukščių skirtumas – 165 m.

Pirmu bandymu T. Malinauskas trasą įveikė per 1.26,03 min. antrasis bandymas nepavyko po nesėkmingo šuolio, privertęs lietuvį sudėti ginklus.

M. J. Morauskaitė per treniruotę trasoje po nesėkmingo šuolio patyrė kojos traumą ir kvalifikacijoje nestartavo.

Greičiausiai tarp vaikinų distanciją įveikė Martinas Noerlis iš Vokietijos (1.02,21 min.), antras buvo Nikolajus Oljuninas iš Rusijos (1.02,37 min.), trečias – Michaelis Haemmerle iš Austrijos (1.02,70 min.)

Kaimynas iš Latvijos Mihaelis Tusrauskis užėmė 25-ą vietą, įveikdamas trasą per 1.06,22 min., ir pateko į finalą.

Greičiausia trasoje tarp merginų buvo Eva Samkova iš Čekijos (1.06,12 min.) antra – Chloe Banning iš JAV (1.10,91 min.), trečia – Ana Amor (1.12,00 min.).

Finalinės varžybos vyks antradienį, informavo Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija.