A grupėje Vokietija savo aikštėje lengvai laimėjo prieš autsaiderį Kazachstaną rezultatu 4:0 ir iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų. Kazachams tai buvo penkta nesėkmė turnyre ių eilės. Po du įvarčius vokiečiams pelnė Miroslavas Klose ir Thomas Muelleris.

F grupėje staigmeną pateikė Gruzijos rinktinė, namuose 1:0 įveikusi Kroatiją. Pergalingą įvartį veteranas Levanas Kobiašvili pelnė 90-ą rungtynių minutę.

Šioje grupėje mūsų kaimynai latviai išvykoje 1:2 pralaimėjo Izraeliui. 62-ą minutę Kasparas Gorksas buvo išlyginęs santykį, bet žydas Biramas Kayala 81-ą minutę spėjo įmušti pergalingą įvartį.

A grupė

Vokietija 4 - 0 Kazachstanas

3' Miroslav Klose [1 - 0]
25' Thomas Mueller [2 - 0]
43' Thomas Mueller [3 - 0]
88' Miroslav Klose [4 - 0]

Andora 0 - 1 Slovakija

21' Filip Sebo [0 - 1]

Airija 2 - 1 Makedonija

2' Aiden McGeady [1 - 0]
21' Robbie Keane [2 - 0]
45' Ivan Tričkovski [2 - 1]

Bosnija ir Hercegovina 2 - 1 Rumunija

29' Ciprian Marica [0 - 1]
63' Vedad Ibisevič [1 - 1]
83' Edin Dzeko [2 - 1]

Albanija 1 - 0 Baltarusija

62' Hamdi Salihi [1 - 0]

Gruzija 1 - 0 Kroatija

90' Levan Kobiašvili [1 - 0]

Izraelis 2 - 1 Latvija

16' Elianiv Barda [1 - 0]
62' Kasparas Gorksas [1 - 1]
81' Biram Kayal [2 - 1]

Malta 0 - 1 Graikija

90' Vasilios Torosidis [0 - 1]

84' Sokratis Papastathopoulos (Graikija) - raudona kortelė;

Velsas 0 - 2 Anglija

7' Frank Lampard [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
14' Darren Bent [0 - 2]

Norvegija 1 - 1 Danija

27' Dennis Rommedahl [0 - 1]
81' Erik Huseklepp [1 - 1]