Turnyro komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidė vieno rato sistema.

Pirmo pogrupio varžybose pirmą vietą užėmė Druskininkų SC komanda, rezultatu 27:23 įveikusi Elbliongo ekipą ir - 29:19 Vilniaus SM „Tauro“ komandą. Vilniečiai po įtemptos kovos 25:24 nugalėjo lenkus.

Antro pogrupio varžybose Lietuvos jaunių rinktinė nesunkiai 20:9 įveikė Varėnos SM ir 27:3 Kauno SM „Gajos“ komandas, o varėniškiai 16:13 laimėjo prieš kauniečius.

SM „Gaja“ kovoje dėl penktos vietos nugalėjo Elbliongo rankininkus rezultatu 22:21, o trečią vietą iškovojo SM „Tauras“, 27:26 laimėjęs prieš Varėnos SM komandą.

Valdemaras Novickis ir Edmundas Pelėda
Lietuvos jaunimo rinktinė finale susitiko su Druskininkų SC komanda ir šventė pergalę prieš varžovus rezultatu 33:30.

Olimpinio čempiono Valdemaro Novickio įsteigtas geriausio turnyro vartininko prizas atiteko Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjui Edmundui Pelėdai. Geriausiais ekipų žaidėjais pripažinti: Ernestas Lapinskas (Varėna), Marius Bulkevičius (Vilnius), Lukas Feoktistovas (Druskininkai), Andrius Rinkevičius (Kaunas), Karolis Radeckis (Elbliongas) ir Aurimas Žemaitis (Lietuvos jaunimo rinktinė).