Turino „Juventus” klubas taip pat iškovojo pergalę. „Senoji senjora” savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 palaužė „Brescia” futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Milošas Krasičius ir Alessandro Del Piero, o svečių gretose pasižymėjo Citadinas Martinsas Ederis.

Pergalių seriją ir toliau tęsia „Udinese” komanda. Šį kartą Udinės klubas namuose rezultatu 2:0 nugalėjo „Catania” futbolininkus. Šeimininkams įvarčius pelnė Gokhanas Inleris ir Antonio Di Natale.

„Fiorentina” namuose priėmė „Roma” futbolininkus. Šis susitikimas baigėsi gan rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Abu įvarčius svečiams pelnė puolėjas Francesco Totti. Po jų italas galėjo džiaugtis pelnęs 201 įvartį šalies čempionate.

Tokiu pasiekimu gali pasigirti tik dar penki legendiniai žaidėjai: Silvio Piola, Gunnaras Nordahlis, Giuseppe Meazza, Jose Altafini ir Roberto Baggio.

34-erių metų F. Totti debiutavo 1993 metais, kuomet jam buvo vos šešiolika. Visą šį laiką jis atstovavo gimtojo Romos miesto komandai.

„Inter” 1 - 0 „Lecce”

52' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

„Juventus” 2 - 1 „Brescia”

23' [1 - 0] Milos Krasič
42' [1 - 1] Citadin Martins Eder
68' [2 - 1] Alessandro Del Piero
71' Victor Hugo Mareco („Brescia”) - raudona kortelė

„Udinese” 2 - 0 „Catania”

22' [1 - 0] Gokhan Inler
74' [2 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)

„Fiorentina” 2 - 2 „Roma”

22' [1 - 0] Adrian Mutu
27' [1 - 1] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
35' [2 - 1] Alessandro Gamberini
53' [2 - 2] Francesco Totti

Genujos „Sampdoria” 0 - 1 „Parma”

65' [0 - 1] Cristian Zaccardo

74' Massimo Maccarone („Sampdoria”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

90' Blerim Dzemaili („Parma”) - raudona kortelė

„Bologna” 1 - 1 „Genoa”

28' [1 - 0] Marco Di Vaio
43' [1 - 1] Dario Dainelli

„Bari” 1 - 2 „Chievo”

38' [0 - 1] Sergio Pellisier
41' [1 - 1] Abdelkader Ghezzal (iš 11 metrų baudinio)
49' [1 - 2] Davide Moscardelli

„Napoli” 2 - 1 „Cagliari”

49' Edison Cavani [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
56' Robert Acquafresca [1 - 1]
61' Edison Cavani [2 - 1]