Po šio turo čempionate pirmaujančio Katalonijos klubo persvara prieš antroje vietoje žengiančius Madrido "Real" futbolininkus sumažėjo iki 5 taškų.

Kitame susitikime tarp namuose rungtyniavusios "Villarreal" komandos ir Chichono "Sporting" vienuolikės teisėjo finalinis švilpukas taip pat užfiksavo lygiąsias 1:1.

Verta paminėti, kad svečiai rezultatą išlygino žaisdami devyniese, mat prieš tai du ekipos futbolininkai prieš save išvydo raudonas korteles.

Sekmadienio rezultatai:

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 La Korunjos "Deportivo"

62' [1 - 0] I. Alonso
81' [2 - 0] J. Verdu

42' iš aikštės pašalintas P. Alvarez ("Deportivo").

Valensijos "Levante" 1 - 1 "Mallorca"

37' [1 - 0] J.L.G.L. Juanlu
60' [1 - 1] I. Ramis

Pamplonos "Osasuna" 3 - 1 Santandero "Racing"

19' [1 - 0] E.K. Sola
23' [2 - 0] J. Nekounam
49' [3 - 0] F. Soriano
51' [3 - 1] M. Rosenberg

74' iš aikštės pašalintas F. Soriano ("Osasuna").

San Sebastiano "Real Sociedad" 0 - 2 "Malaga"

24' [0 - 1] Duda
57' [0 - 2] S. Rondon

"Villarreal" 1 - 1 Chichono "Sporting"

29' [1 - 0] G. Rossi
90' [1 - 1] D. Castro (iš 11 m baudinio)

65' iš aikštės pašalintas J.A.V. Diaz ("Sporting")
90' iš aikštės pašalintas R.R. Sastre ("Sporting").

"Sevilla" 1 - 1 "Barcelona"

30' [0 - 1] B. Krkic
49' [1 - 1] J. Navas.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)