Svečiai pirmavo po Gergely Rudolfo tikslaus smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau varžovų vartų šturmą surengę aikštės šeimininkai sugebėjo atstatyti susitikimo pusiausvyrą, kai 82-ą minutę pasižymėjo Antonio Cassano.

Šioje dvikovoje neišlaikė "Milan" puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus nervai - kelių puikių progų neišnaudojęs švedas sudavė jį gynusiam oponentui į juosmenį ir už tai susilaukė raudonos kortelės.

Tuo tarpu Francesco Totti dublis miesto derbyje lėmė "Roma" komandos pergalę prieš "Lazio" vienuolikę, kuri smuktelėjo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Verta pastebėti, kad su pralaimėjimu nenorėję susitaikyti "Lazio" futbolininkai rungtynes baigė devyniese - iš aikštės buvo pašalinti Stefanas Radu ir Christianas Ledesma.

Kitose rungtynėse po tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Udinese" ir "Napoli" ekipos.

"Milan" 1 - 1 "Bari"

39' [0 - 1] G. Rudolf
82' [1 - 1] A. Cassano

73' iš aikštės pašalintas Z. Ibrahimovic ("Milan")

"Roma" 2 - 0 Romos "Lazio"

70' [1 - 0] F. Totti
90' [2 - 0] F. Totti (iš 11 m baudinio)

88' iš aikštės pašalintas S.D. Radu ("Lazio")
90' iš aikštės pašalintas C.D. Ledesma ("Lazio").

"Cagliari" 0 - 4 "Udinese"

43' [0 - 1] M. Benatia
44' [0 - 2] A. Sanchez
48' [0 - 3] A.D. Natale
54' [0 - 4] A.D. Natale

"Catania" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"

75' [1 - 0] E.C. Llama

23' iš aikštės pašalintas F.D. Tissone ("Sampdoria")

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Fiorentina"

48' [0 - 1] J. Vargas

"Genoa" 1 - 0 "Palermo"

77' [1 - 0] A.F. Flores

"Lecce" 0 - 1 "Bologna"

33' [0 - 1] G. Ramirez

"Parma" 1 - 3 "Napoli"

29' [1 - 0] R. Palladino
52' [1 - 1] M. Hamsik
56' [1 - 2] E. Lavezzi
87' [1 - 3] C. Maggio

59' iš aikštės pašalintas D. Galloppa ("Parma").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)