Ramioje dvikovoje Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 įveikė Alikantės "Hercules" vienuolikę ir bent jau vienai dienai sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančios "Barcelona" ekipos iki keturių taškų.

Abu įvarčius 'karališkajam' klubui pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjas Karimas Benzema.

Kitame mače Mariaus Stankevičiaus "Valencia" išvykoje kiek netikėtai net 4-0 buvo pažeminta "Zaragoza" komandos.

Lietuviui mačas susiklostė nesėkmingai - antrajame kėlinyje dėl gynėjo pražangos baudos aikštelėje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į 'šikšnosparnių' vartus, o pačiam Mariui parodė antrąją geltoną kortelę bei pašalino jį iš aikštės.

"Almeria" ir Madrido "Atletico" išsiskyrė taikiai 2-2.

"Almeria" 2 - 2 Madrido "Atletico"

39' [0 - 1] S. Agüuero
49' [1 - 1] A. Crusat
61' [1 - 2] S. Aguero
77' [2 - 2] H. Goitom

Madrido "Real" 2 - 0 Alikantės "Hercules"

24' [1 - 0] K. Benzema
56' [2 - 0] K. Benzema

"Zaragoza" 4 - 0 "Valencia"

5' [1 - 0] J. Jarosik
40' [2 - 0] A. Herrera
65' [3 - 0] G. Fernandez (iš 11 m. baudinio)
75' [4 - 0] G. Fernandez (iš 11 m. baudinio)

64' iš aikštės pašalintas M. Stankevičius ("Valencia")

1. "Barcelona" 27 24 2 1 78:13 74
2. Madrido "Real" 28 22 4 2 67:20 70
3. "Valencia" 28 16 6 6 42:32 54
4. "Villarreal" 27 15 5 7 46:29 50
5. Bilbao "Athletic" 27 13 2 12 42:38 41
6. "Espanyol" 27 13 1 13 35:39 40
7. Madrido "Atletico" 28 11 6 11 39:35 39
8. "Sevilla" 27 11 5 11 41:42 38