Net su septyniais nominaliais gynėjais dvikovą pradėję 'raudonieji velniai' į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio viduryje - po gražios atakos kamuolį į svečių vartų tinklą tiksliai pasiuntė krašto saugo funkcijas atlikęs Fabio da Silva.

Iškart po didžiosios pertraukos 'kanonieriai' turėjo puikią progą atstatyti mačo pusiausvyrą, tačiau užtikrintai sužaidė veteranas Edwinas van der Saras.

"Neįmuši tu - įmuša tau" - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino 49 susitikimo minutę, kuomet Manuelį Almunia smūgiu galva nuginklavo Wayne'as Rooney.

Antroje kėlinio pabaigoje galimai sunkią rankos traumą patyrė "Arsenal" gynėjas Johanas Djourou, aikštę palikęs neštuvuose.

Verta paminėti, kad šiose rungtynėse į "Man Utd" gretas sugrįžo rugsėjo mėnesį kraupią kulkšnies traumą patyręs saugas Antonio Valencia.

Kitoje šeštadienio dvikovoje "Bolton" futbolininkai išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 3-2 įveikė "Birmingham" vienuolikę ir taip pat pateko į turnyro pusfinalį.

Dar du FA taurės ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami sekmadienį.

"Birmingham" 2 - 3 "Bolton"

21' [0 - 1] J. Elmander
38' [1 - 1] C. Jerome
66' [1 - 2] K. Davies (iš 11 m. baudinio)
80' [2 - 2] K. Phillips
90' [2 - 3] C. Lee

"Man Utd" 2 - 0 Londono "Arsenal"

28' [1 - 0] F.d. Silva
49' [2 - 0] W. Rooney

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.