Nugalėjo italas Damiano Cunego (Damianas Kunegas, "Saeco"), 184 km nuvažiavęs per 4 val. 37 min. 9 sek. ir finiše aplenkęs australą Bradley McGee (Bredlį Makdži, "FDJeux.com") bei savo tėvynainį Christianą Morenį (Kristianą Morenį, "Alessio"). T. Vaitkus nuo nugalėtojo atsiliko 9 min. 45 sek.

2001 ir 2003 metų šių lenktynių nugalėtojas Gilberto Simoni (Džilbertas Simonis, "Saeco") finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 17-ąją vietą.

Lenktynių lyderiu tapo Bradley McGee. Į antrąją vietą pakilo T. Vaitkaus komandos draugas ukrainietis Jaroslavas Popovičius. Jis nuo lyderio atsilieka 32 sek.

22 metų šių lenktynių debiutantas bendrojoje įskaitoje T. Vaitkus iš 19-osios vietos nukrito į 117-ąją. Lietuvis lyderiui pralaimi 10 min. 37 sek. Gilberto Simoni iš 12-osios vietos pakilo į 8-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 47 sek.

Tuo tarpu Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkų reitingų lentelėje 22 metų lietuvis Tomas Vaitkus, turintis 156 taškus, iš 349-osios vietos smuktelėjo į 350-ąją.

Saulius Ruškys ("MBK-Oktos", 112 tšk.) užima 466-ąją (buvo 446-as), Vytautas Kaupas (88 tšk.) - 540-ąją (597), Raimondas Vilčinskas (39 tšk.) - 843-ąją (879), Aivaras Baranauskas (38 tšk.) - 851-ąją (849), o Marius Sabaliauskas ("Saeco", 33 tšk.) iš 919-osios pozicijos nukrito į 922-ąją.

Reitingo lyderiu tapo iš antrosios į pirmąją vietą pakilęs italas Paolo Bettini (Paolas Betinis, "Quick. Step", 2235 tšk.). Į antrąją vietą iš pirmosios nusileido vokietis Erikas Zabelis (Erikas Cabelis, "T-Mobile", 2229,75 tšk.), trečioje vietoje - kitas italas Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis, "Fassa Bortolo", 2137 tšk.), ketvirtas išliko italas Davidė Rebellinas (Davidė Rebelinas, " Gerolsteiner", 1942 tšk.).

Nacionalinių komandų reitingų lentelėje Lietuva išliko 31-a. Pirmauja Italija, lenkianti Ispaniją ir Vokietiją. Iš viso klasifikuota 71 šalis.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.