Sekmadienio varžybų nugalėtojai ir prizininkai:
Vyrai
60 m
1. Francis Obikwelu (Portugalija) - 6,53 sek.
2. Dwain Chambers (D. Britanija) - 6,54
3. Christophe Lemaitre (Prancūzija) - 6,58
800 m
1. Adam Kszczot (Lenkija) - 1:47,87
2. Marcin Lewandowski (Lenkija) - 1:48,23
3. Kevin Lopez (Ispanija) - 1:48,35
1500 m
1. Manuel Olmedo (Ispanija) - 3:41,03
2. Kemal Koyuncu (Turkija) - 3:41,18
3. Bartosz Nowicki (Lenkija) - 3:41,48
Estafetė 4 po 400 m
1. Prancūzija (Marc Macedot, Leslie Djhone, Mamoudou Hanne, Yoan
Decimus) 3:06,17
2. D. Britanija (Nigel Levine, Nick Leavey, Richard Strachan, Richard
Buck) 3:06,46
3. Belgija (Jonathan Borlee, Antoine Gillet, Nils Duernick, Kevin
Borlee) 3:06,57
Trišuolis
1. Teddy Tamgho (Prancūzija) - 17,92 m (naujas pasaulio uždarų patalpų rekordas)
2. Fabrizio Donato (Italija) - 17,73
3. Marian Oprea (Rumunija) - 17,62
Septynkovė
1. Andrej Kravčenka (Baltarusija) 6282 taškai
2. Nadir El Fassi (Prancūzija) - 6237
3. Roman Šebrlė (Čekija) - 6178
Moterys
60 m
1. Olesia Povh (Ukraina) - 7,13 sek.
2. Marija Riemien (Ukraina) - 7,15
3. Ezzine Okparaebo (Norvegija) - 7,20
800 m
1. Jevgenija Zinurova (Rusija) - 2:00,19
2. Jennifer Meadows (D.Briatnija) - 2:00,50
3. Julija Rusanova (Rusija) - 2:00,80
3000 m
1. Helen Clitheroe (D.Britanija) - 8:56,66
2. Olesia Syriova (Rusija) - 8:56,69
3. Lidia Chojecka (Lenkija) - 8:58,30
Estafetė 4 po 400 m
1. Rusija (Ksenija Zadorina, Ksenija Vdovina, Jeelena Migunova,
Olesia Krasnomovec) - 3:29,34
2. D. Britanija (Kelly Sotherton, Lee McConnell, Marilyn Okoro,
Jennifer Meadows) - 3:31,36
3. Prancūzija (Muriel Hurtis, Laetitia Denis, Marie Gayot, Floria
Guei) - 3:32,16
Šuolis į tolį
1. Darija Klišina (Rusija) - 6,80 m
2. Naide Gomes (Portugalija) - 6,79
3. Julija Pidlužnaja (Rusija) - 6,75
Šuolis į aukštį
1. Antonietta Di Martino (Italija) - 2,01
2. Ruth Beitia (Ispanija) - 1,96
3. Ebba Jungmark (Švedija) - 1,96
Šuolis su kartimi
1. Anna Rogowska (Lenkija) - 4,85 m
2. Silke Spiegelburg (Vokietija) - 4,75
3. Kristina Gadschiew (Vokietija) - 4,65