23-ą minutę „Real” išsiveržė į priekį, kai po puikios perdavimų kombinacijos Mesutas Ozilas išbėgo vienas prieš vartininką, perdavė kamuolį Emmanueliui Adebayorui, o šis jį pasiuntė į tuščius vartus.

Dar po penkių minučių M. Ozilas vėl atliko puikių perdavimą Karimui Benzema, kuris nuginklavo vartininką Tono.

53-ą minutę galėjo „Racing“ ekipos žaidėjas Pablo Pinillosas nerealizavo vienuolikos metrų baudinio, tačiau 70-ą minutę Santandero klubui įvartį pelnė Kennedy Bakircioglu.

Pajautę, kad gali mėginti iškovoti bent lygiąsias, „Racing” futbolininkai ėmė atakuoti svečius, o „Real” klubas tuo pasinaudojo ir 75-ą minutę dvejų įvarčių persvarą grąžino K. Benzema.

Po dešimties minučių dar buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į šeimininkų vartus, bet E. Adebayoras jo nerealizavo.

„Racing Santander” 1 - 3 „Real”

23' [0 - 1] Emmanuel Adebayor
27' [0 - 2] Karim Benzema
70' [1 - 2] Kennedy Bakircioglu
75' [1 - 3] Karim Benzema

53' Pablo Pinillos („Racing”) - nerealizavo 11 metrų baudinio
85' Emmanuel Adebayor („Real”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Bilbao „Athletic” 2 - 0 „Sevilla”

66' [1 - 0] Federico Fazio („Sevilla”, į savus vartus)
88' [2 - 0] Andoni Iraola (iš 11 metrų baudinio)

Alikantės „Hercules” 1 - 2 „Almeria”

50' [1 - 0] Abraham Paz Cruz
69' [1 - 1] Sofiane Feghouli
72' [1 - 2] Modeste M´Bami

Valensijos „Levante” 1 - 0 Barselonos „Espanyol”

26' [1 - 0] Felipe Caicedo

„Malaga” 0 - 1 Pamplonos „Osasuna”

90' [0 - 1] Fernandez Sergio

Chichono „Sporting” 2 - 0 Madrido „Getafe”

32' [1 - 0] Angel De Las Cuevas Miguel
40' [2 - 0] Andre Castro

85' Alberto Ramos Lora („Sporting”) - raudona kortelė