„Real” nuo pat rungtynių pradžios užgulė varžovų vartus. 27-ą minutę po standartinės situacijos pasižymėjo Karimas Benzema.

36-ą minutę „karališkasis” klubas padvigubino savo pranašumą, kuomet Angelis Di Maria be vargo nuginklavo Malagos ekipos vartininką Wilfredo Caballero.

45-ą minutę po Marcelo smūgio rezultatas tapo 3:0.

Antroje rungtynių pusėje „Los Blancos” pelnė dar keturis įvarčius. 51-ą minutę svečių vartininką nuginklavo Cristiano Ronaldo, o dar po vienuolikos minučių puikių įvartį galva pelnė K. Benzema.

68-ą minutę C. Ronaldo realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Tas pats C. Ronaldo 77-ą minutę pelnė dar vieną įvartį bei atliko „hat-trick'ą”. Tiesa, po šio įvarčio saugas paliko aikštę. Jis ko gero patyrė traumą, nes „Real” komandos keitimai jau buvo išnaudoti, tačiau žaidėjas vis tiek paliko aikštę.

„Almeria” ir Santandero „Racing” klubų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Real” 7 - 0 „Malaga”

27' [1 - 0] Karim Benzema
36' [2 - 0] Angel Di Maria
45' [3 - 0] Marcelo
51' [4 - 0] Cristiano Ronaldo
62' [5 - 0] Karim Benzema
68' [6 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
77' [7 - 0] Cristiano Ronaldo

67' Manuel Haro Gaspar („Malaga”) - raudona kortelė

„Almeria” 1 - 1 „Racing”

37' [0 - 1] Gonzalo Colsa
64' [1 - 1] Albert Crusat

18' Adriano Buss Henrique („Racing”) - raudona kortelė
43' Adrian Gonzalez („Racing”) - nerealizavo 11 metrų baudinio