Likusios dvejos Prancūzijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės sužaistos trečiadienio vėlų vakarą.

Aukščiausios lygos "Paris St Germain" klubas įveikė antro diviziono "Le Mans" komandą tik po pratęsimo rezultatu 2:0 (0:0). Jeanas-Christophe'as Bahrebeckas ir Neeskensas Kebano pasižymėjo ir 116-ą minutėmis.

Elito diviziono lyderis "Lille" klubas iš turnyro eliminavo tos pačios lygos "Lorient" ekipą po 11 metrų baudinių serijos 5:3. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

"Chambery" (V) 0 - 3 "Angers" (II)

45+1' Henri Saivet [1 - 0]
63' Sebastien Renouard [2 - 0]
84' Diego Gomez [3 - 0]

"Paris St Germain" 2 - 0 "Le Mans" (II), - po pratęsimo

108' Jean-Christophe Bahrebeck [1 - 0]
116' Neeskens Kebano [2 - 0]

79' Zoumana Camara (PSG) - raudona kortelė
91' Mamadou Wague ("Le Mans") - raudona kortelė

"Lille" 5 - 3 "Lorient", po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 0:0);

64' Bruno Ecuele Manga ("Lorient") - raudona kortelė