Svečiai iš Mančesterio pirmavo 1:0 po Wayne'o Rooney smūgio 29-ą minutę.

Antrame kėlinyje, 54-ą minutę, „Chelsea“ klubo naujokas iš Brazilijos Davidas Luizas išlygino santykį 1:1, o 79-ą minutę pergalingą įvartį iš 11 metrų baudinio įmušė sostinės ekipos kapitonas Frankas Lampardas 2:1.

Chriso Smallingo pražanga prieš rusą Jurijų Žirkovą sukėlė nemažai diskusijų, kaip ir brazilo D. Luizo pražanga prieš W. Rooney, kai teisėjas nesiryžo bausti jau geltoną kortelę turėjusio Londono ekipos gynėjo.

„Chelsea“ futbolininkai po pergalės surinko 48 taškus ir pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą, o antrą nesėkmę sezone patyrę „United“ (60 tšk.) toliau liko lygos lyderiais ir lenkia antroje pozicijoje esantį Londono „Arsenal“ klubą 4 taškais. Beje, „kanonieriai“ turi vienerias rungtynes atsargoje.

Rezultatas:

„Chelsea“ 2 - 1 „Manchester United“

29' Wayne Rooney [0 - 1]
54' David Luiz [1 - 1]
79' Frank Lampard [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

90' Nemanja Vidič („Man Utd“) - raudona kortelė