Mačą daug sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kai 8-ą minutę po sumaišties baudos aikštelėje įvartį pelnė ekipos puolimo lyderis Moussa Sow.

Vėliau „Lyon“ bandė atsakyti pavojingais išpuoliais, kol galiausiai jiems pavyko išlyginti santykį. 26-ą minutę pasižymėti sugebėjo Kimas Kallstromas.

Antrajame kėlinyje abi ekipos atrodė vienodo pajėgumo. „Lille“ keletą kartų pavojingai smūgiavo iš toli, tačiau puikiai vartus saugojo Hugo Lloris'as.

Tą patį sėkmingai darė ir Mickaelas Landreau, kuris atrėmė labai pavojingą Jeremy Toulalano smūgį iš arti. „Lille“ vartininkas taip pat nugalėjo Yoanną Gourcuffą kovoje vienas prieš vieną.

Kituose mačuose pergales iškovojo favoritai. Paryžiaus „PSG“ 2:1 įveikė svečius „Toulouse“, o „Marseille“ tokiu pačiu rezultatu tik svečiuose nugalėjo „Nancy“ ekipą

„Lille“ 1 – 1 „Lyon“

8‘ [1 – 0] Moussa Sow
26‘ [1 – 1] Kim Kallstrom

„PSG“ 2 – 1 „Toulouse“

28‘ [1 – 0] Sylvain Armand
38‘ [2 – 0] Adrian Gunino (į savus vartus)
62‘ [2 – 1] Franck Tabanou

„Nancy“ 1 – 2 „Marseille“

34‘ [1 – 0] Julien Feret
45‘ [1 – 1] Andre Ayew
87‘ [1 – 2] Andre Ayew

Turnyrinė „Ligue 1“ lentelė po 25-ojo turo: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)