Pirmose rungtynėse žaidęs G. Arlauskis šįkart liko ant atsarginių žaidėjų suolelio, o „Rubin“ vartus gynė Sergejus Ryžikovas. Kazanės futbolininkai jau 24-ą minutę buvo atstatę pusiausvyrą bendrame rezultate, tačiau vėliau praleido po įvartį prieš ir po pertraukos.

Sunkiai į kitą etapą žengė „Liverpool“ vienuolikė. Po lygiųjų 0:0 Čekijos sostinėje, kevirtadienį Liverpulio futbolininkai namie 1:0 įveikė Prahos „Sparta“ tik po 86-ą min. Durko Kuyto pelnyto įvarčio.

O kitas Anglijos klubas – „Manchester City“ – antrose rungtynėse su likimu nebežaidė. Edinas Džeko jau per pirmąsias 12 minučių pelnė du įvarčius, vėliau dar vieną pridėjo Yaya Toure ir Mančesterio futbolininkai užtikrintai perkopė Salonikų „Aris“ ekipos barjerą. Pirmas mačas Graikijoje prieš savaitę baigėsi be įvarčių.

Įspūdingai išsigelbėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkai. Grupių etape visus varžovus nuo kelio šlavę Luciano Spaletti auklėtiniai ketvirtadienį atsidūrė gilioje duobėje, kai mače namuose su Berno „Young Boys“ 21-ą min. atsiliko 0:1. Atsižvelgiant į pirmojo mačo rezultatą (Berno klubas laimėjo 2:1), Rusijos ekipai reikėjo mušti jau tris įvarčius.

Tačiau tai netapo didesne problema – „Zenit“ dar iki petraukos santykį išlygino, o antrajame kėlinyje tikslūs Sergejaus Semako bei Romano Širokovo smūgiai garantavo reikiamą rezultatą.

Solidžiausiai į aštuntfinalį pateko Kijevo „Dinamo“ vienuolikė, bendru rezultatu net 8:1 eliminavusi Stambulo „Besiktas“ futbolininkus. Po svečiuose 4:1 iškovotos pergalės Ukrainos klubas namuose dar kartą sutrypė varžovus 4:0.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Sankt Peterburgo „Zenit“ – Berno „Young Boys“ 3:1. Pirmas mačas – 1:2. Bendras – 4:3.

„Zenit“: D. Lazovič (41 min.), S. Semak (52 min.), R. Širokov (76 min.)

„Young Boys“: A. El Jemal (21 min.).

Lisabonos „Sporting“ – Glazgo „Rangers“ 2:2. Pirmas mačas – 1:1. Bendras – 3:3, „Rangers“ žengė toliau dėl išvykoje daugiau pelnytų įvarčių.

„Sporting“: P. Mendes (42 min.), Y. Djalo (83 min.)

„Rangers“: E.H. Diouf (20 min.), M. Edu (90 min.).

„Liverpool“ – Prahos „Sparta“ 1:0. Pirmas mačas – 0:0. Bendras – 1:0.

„Liverpool“: D. Kuyt (86 min.).

Maskvos „Spartak“ – „Basel“ 1:1. Pirmas mačas – 3:2. Bendras – 4:3.

„Spartak“: A. McGeady (90 min.)

„Basel“: S. Chipperfield (15 min.).

Eindhoveno PSV – „Lille“ 3:1. Pirmas mačas – 2:2. Bendras – 5:3.

PSV: B. Dzsudzsak (55 min.), J. Lens (67 min.), Marcelo (73 min.)

„Lille“: P.A. Frau (23 min.).

62-ą min. iš aikštės pašalintas P.A. Frau („Lille“).

Leverkūzeno „Bayer“ – Charkovo „Metalist“ 2:0. Pirmas mačas – 4:0. Bendras – 6:0.

„Bayer“: S. Rolfes (47 min.), M. Ballack (70 min.).

„Villareal“ – „Napoli“ 2:1. Pirmas mačas – 0:0. Bendras – 2:1.

„Villareal“: Nilmar (43 min.), G. Rossi (45 min.)

„Napoli“: M. Hamšik (17 min.).

Amsterdamo „Ajax“ – Briuselio „Anderlecht“ 2:0. Pirmas mačas – 3:0. Bendras – 5:0.

„Ajax“: M. Sulejmani (11 ir 17 min.).

„Braga“ – Poznanės „Lech“ 2:0. Pirmas mačas – 0:1. Bendras – 2:1.

„Braga“: Alan (8 min.), Lima (36 min.).

87-ą min. iš aikštės pašalintas M. Kikut („Lech“).

Kijevo „Dinamo“ – Stambulo „Besiktas“ 4:0. Pirmas mačas – 4:1. Bendras – 8:1.

„Dinamo“: O. Vukojevič (3 min.), A. Jarmolenko (55 min.), O. Gusev (64 min.), A. Ševčenko (74 min.).

„Manchester City“ – Salonikų „Aris“ 3:0. Pirmas mačas – 0:0. Bendras 3:0.

„Manchester City“: E. Džeko (7 ir 12 min.), Y. Toure (75 min.).

Enschedės „Twente“ – Kazanės „Rubin“ 2:2. Pirmas mačas – 2:0. Bendras – 4:2.

„Twente“: T. Janssen (45 min.), Douglas (47 min.)

„Rubin“: C. Ansaldi (22 min.), C. Noboa (24 min.).

„Stuttgart“ – Lisabonos „Benfica“ 0:2. Pirmas mačas – 1:2. Bendras – 1:4.

„Benfica“: E. Salvio (30 min.), O. Cardozo (78 min.).

90-ą min. Z. Kuzmanovič išvytas iš aikštės („Stuttgart“).

„Paris Saint-Germain“ – Borisovo BATE 0:0. Pirmas mačas 2:2. Bendras – 2:2. PSG pateko į kitą etapą dėl išvykoje pelnytų įvarčių.