Po 54-ą minutę argentiniečio Santiago Solario pelnyto įvarčio "karališkasis" klubas buvo išsiveržęs į priekį. Iškart po to "Barcos" treneris Frankas Rijkardas padarė labai sėkmingą keitimą. Vietoj blankiai rungtyniavusių Marco Overmarso (Marko Overmarso) ir Javiero Saviolos (Chavjero Saviolos) aikštėje pasirodė Patrickas Kluivertas (Patrikas Kluivertas) ir Luisas Enrique (Luisas Enrikė).

Nespėjęs kaip reikiant apšilti, pastaruoju metu dažniau puslapių antraštėse, nei aikštėje pasirodantis olandas turėjo labai gerą progą ir ją išnaudojo.

69-ąją minutę šeimininkai liko dešimtyje, kai prieš veržliai sužaidusį Carlosą Puyolį (Karlosą Pujolį) prasižengė Luisas Figo (Luišas Figu). Teisėjas parodė antrąją geltoną kortelę, kuri tuoj pat pavirto raudona.

Po šio epizodo "Real" dar bandė neprarasti iniciatyvos, tačiau pavojingiau atakavo jų varžovai. Vienas toks 86-ąją minutę smūgiuotas Xavi smūgis pasiekė tikslą. Galutinis rezultatas 2:1 ir tai reiškia, kad "karališkasis" klubas patiria iš eilės antrąją nesėkmę savo gimtajame "Santiago Bernabeu" stadione.

Tuo tarpu čempionato lyderis "Valencia CF" klubas taip pat nesugebėjo laimėti, svečiuose dvikovą su Bilbao "Athletic" baigęs lygiosiomis 1:1. Po 14 -ąją minutę pelnyto Jorge Lopezo (Chorchės Lopezo) įvarčio "oranžiniai" pirmavo, tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo. Dar iki pertraukos Asieras del Horno sugebėjo santykį išlyginti.

Labai rezultatyviai rungtynės susiklostė Saragosoje, kur vietos komanda su "Sevilla" dvikovą baigė 4:4. Šiame susitikime "Zaragoza" snaiperis Davidas Villa Sanches (Davidas Vila Sančezas) per 30 minučių pelnė net keturis įvarčius.

Kiti 34-ojo turo rezultatai:

Betis 2 - 1 Real Sociedad

14` Benjamin Zarandona Esono (1:0)

20` Daniel Gonzalez Sanz Dani (2:0)

45` Sociedad Nihat Kahveci (2:1)

Celta 1 - 0 Osasuna

49` Munoz

Real 1 - 2 Barcelona

54` Santiago Solari (1:0)

58` Patrick Kluivert (1:1)

86` Xavi (1:2)

Valladolid 1 - 3 Mallorca

16` Andrija Delibasic (0:1)

59` Jose Manuel "Chema" Jimenez Sancho (1:1)

68` Fernando Correa (1:2)

84` Fernando Correa (1:3)

Bilbao 1 - 1 Valencia

14` Jorge Lopez (0:1)

31` Asier del Horno (1:1)

Racing Santander 0 - 2 Albacete

42` Antonio Pacheco D`Agosti

54` Pablo Redondo

Villareal 1 - 0 Real Murcia

63` Quique Alvarez

Zaragoza 4 - 4 Sevilla

4` Francisco Javier Casquero Paredes (0:1)

26` David Villa Sanchez (1:1)

42` David Villa Sanchez (2:1)

47` Francisco Javier Casquero Paredes (2:2)

53` David Villa Sanchez (3:2)

57` David Villa Sanchez (4:2)

67` Baptista (4:3) (11m.)

90` Carlitos (4:4)