Lietuvos sportinių šokių federacijos standartinių šokių čempionato finalų dalyviai bei prizininkai:
Suaugę
Donatas Vėželis-Lina Chatkevičiūtė (Kauno "Sūkurys");
Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva (Vilniaus "Dileksa");
Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė (Kauno "Kaspinas");
Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko (Kauno "Sūkurys");
Alessandro Bosco-Urtė Januškevičiūtė (Kauno "Kaspinas");
Gabrielius Sasnauskas-Ainė Juzėnaitė (Kauno "Dileksa");
Jaunimas
Žymantas Kučikas-Agnė Pečeliūnaitė (Panevėžio "Rumba");
Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė (Kauno "Sūkurys");
Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė (Kauno "Dileksa");
Vilius Jakas-Eidvilė Jonikaitė (Gargždų "Rolina");
Karolis Varkalys-Gabrielė Siriūnaitė (Kauno "Sūkurys");
Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė (Kauno "Sūkurys");
Jauniai (II grupė)
Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko (Klaipėdos "Žuvėdra");
Audrius Kleišmantas-Justė Bučiūnaitė (Kauno "Sūkurys");
Tomas Meema-Goda Dagytė ("Rumba");
Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė ("Rumba");
Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė ("Žuvėdra");
Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė (Palangos "Svivelis"-"Žuvėdra");
Jauniai (I grupė)
Justas Skara-Vaida Šiaulytytė (Kretingos "Ritmas"-"Svivelis");
Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė ("Rumba");
Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė (Vilniaus "Siluetas"-"Sūkurys");
Karolis Petrošius-Marija Kožuhar ("Siluetas"-Vilniaus "Tornado");
Karolis Drungilas-Eva Borovik ("Siluetas");
Domantas Razgaitis-Eva Puplevičiūtė (Klaipėdos "Promenada");
Senjorai
Gintaras Kručinskas-Eglė Kručinskienė ("Sūkurys");
Darius Andriuškevičius-Vilma Andriuškevičienė (Kauno "Rolo");
Darius Navasaitis-Rita Navasaitienė ("Kaspinas");
Linas Steponavičius-Laimutė Steponavičienė ("Palangos moksleiviai"); Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė (Editos Daniūtės studija);
Stanislovas Česonis-Ramunė Jurčiukonienė ("Kaspinas");
Jaunučiai (II D grupė)
Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas");
Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė ("Rumba");
Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė ("Žuvėdra");
Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė ("Žuvėdra");
Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova ("Žingsnis");
Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė ("Žuvėdra");
Jaunučiai (I E6 grupė)
Arnas Kranauskas-Viktorija Vaišvilaitė ("Rumba");
Adomas Kuznecovas-Alanta Kalibataitė (Kauno "Flamenko");
Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš ("Žuvėdra");
Jonas Terleckas-Berta Biknerytė (Mažeikių "Spindulys");
Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė ("Žuvėdra");
Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė ("Spindulys").