"Old Trafford" stadione vykusiame Mančesterio miesto derbyje svečiai galėjo įsiveržti į priekį jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau vienas prieš Edwiną van der Sarą iššokęs Davidas Silva iš aštraus kampo nesugebėjo pergudrauti patyrusio olando.

'Raudonųjų velnių' gerbėjai pakilo iš savo vietų 41 minutę, kuomet po Ryano Giggso savalaikio perdavimo nuo gynėjų atitrūkęs Nani išvedė šeimininkus į priekį.

Roberto Mancini auklėtiniai mačo pusiausvyrą atstatė 65 minutę - Edino Dzeko smūgiuotas kamuolys pataikė į Silvos nugarą, o nuo jos įskriejo į vartus - 1-1.

Tačiau paskutinį žodį tarė Rooney, kuris neįtikėtinu šūviu per save išplėšė praėjusio sezono "Premier" lygos vicečempionams pergalę, leidusią išlaikyti keturių taškų persvarą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios Londono "Arsenal" komandos.

'Kanonieriai' šiandien savų žiūrovų akivaizdoje ganėtinai lengvai sausu rezultatu 2-0 įveikė absoliučią turnyro autsaiderę, "Wolves" vienuolikę.

Kitame susitikime netikėtai nutrūko "Liverpool" keturių iš eilės iškovotų pergalių serija. 'Raudonuosius' namie sustabdė "Wigan" klubas - rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Man Utd" 2 - 1 "Man City"

41' [1 - 0] Nani
65' [1 - 1] D. Silva
78' [2 - 1] W. Rooney

Londono "Arsenal" 2 - 0 "Wolves"

16' [1 - 0] R.v. Persie
56' [2 - 0] R.v. Persie

"Birmingham" 1 - 0 "Stoke"

90' [1 - 0] N. Zigic

"Blackburn" 0 - 0 "Newcastle"

"Blackpool" 1 - 1 Birmingamo "Aston Villa"

10' [0 - 1] G. Agbonlahor
14' [1 - 1] E. Grandin

70' iš aikštės pašalintas J. Makoun ("Aston Villa")

"Liverpool" 1 - 1 "Wigan"

24' [1 - 0] R. Meireles
65' [1 - 1] S. Gohouri

"W.B.A." 3 - 3 Londono "West Ham"

3' [1 - 0] G. Dorrans
8' [2 - 0] J. Thomas
32' [3 - 0] W. Reid (į savus vartus)
51' [3 - 1] D. Ba
58' [3 - 2] C. Cole
83' [3 - 3] D. Ba

"Sunderland" 1 - 2 Londono "Tottenham"
11' [1 - 0] A. Gyan
44' [1 - 1] M. Dawson
57' [1 - 2] N. Kranjcar

1. "Manchester United" 26 16 9 1 57:25 57
2. "Arsenal" 26 16 5 5 56:27 53
3. "Manchester City" 27 14 7 6 43:24 49
4. "Tottenham Hotspur" 26 13 8 5 37:28 47
5. "Chelsea" 25 13 5 7 46:22 44
6. "Liverpool" 27 11 6 10 35:32 39
7. "Sunderland" 27 9 10 8 33:33 37
8. "Bolton Wanderers" 26 8 9 9 36:37 33