Nacionalinės rinktinės rezervas viso mačo metu turėjo teritorinę persvarą, bet ją paversti įvarčiais trenerio Raimondo Žutauto auklėtiniams sekėsi sunkiai.

Pirmame kėlinyje dvi puikias progas pasižymėti iššvaistė puolėjas Vitalijus Kavaliauskas, o jaunimo komanda 33-ą minutę atsakė rezultatyvia kontrataka užsibaigusia Tado Eliošiaus smūgiu - 1:0 Trenerio Vitalijaus Stankevičiaus vadovaujamos ekipos kapitonas pasižymėjo po tikslaus Fedoro Černycho perdavimo.

Vis dėlto nacionalinė rinktinė jau po penkių min. atkūrė pusiausvyrą, kuomet po saugo Marijano Choružio smūgio ir rikošeto kamuolys nusileido jaunimo komandos vartuose.

71-ą minutę pergalingą įvartį nacionalinei ekipai galingu smūgiu pelnė po keitimo antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs puolėjas Ričardas Beniušis.

Rungtynių, kurias iš „Sportimos“ maniežo tribūnų sekė ir trumpam į Lietuvą iš JAV grįžęs tituluočiausias šalies futbolininkas Edgaras Jankauskas, metu abiejų komandų strategai išbandė visus mačui registruotus žaidėjus.

Rezultatas

Lietuvos B rinktinė 2 - 1 Lietuvos U-21 rinktinė

33' Tadas Eliošius [0 - 1]
38' Marijanas Choružijus [1 - 1]
71' Ričardas Beniušis [2 - 1]

Lietuvos B rinktinės starto sudėtis: Marius Rapalis, Mantas Fridrikas, Ramūnas Radavičius (kapitonas), Povilas Leimonas, Valdemaras Borovskij, Tomas Tamošauskas, Andrius Urbšys, Nerijus Mačiulis, Vitalijus Kavaliauskas, Edgaras Mastianica, Marijanas Choružijus.

Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė: Aleksandras Ivanauskas, Vaidas Slavickas, Valdas Pocevičius, Donatas Strockis, Tomas Vyšniauskas, Arsenijus Buinickis, Ričardas Beniušis, Nerijus Astrauskas.

Lietuvos U-21 rinktinės starto sudėtis: Aivaras Bražinskas, Karolis Urbaitis, Marius Miškinis, Paulius Drublionis, Ernestas Veliulis, Artūras Žulpa, Jaunius Juozaitis, Fiodoras Černychas, Lukas Martišauskis, Tadas Eliošius (kapitonas), Daumantas Žukauskas.

Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė: Giedrius Kvedaras, Edgaras Žarskis, Justas Baltrimavičius, Vytautas Lasevičius, Audrius Brokas, Jevgenijus Morozas, Vilmantas Bagdanavičius, Lukas Kochanauskas.