Svečiai iš Londono iki 26-os minutės jau buvo pelnę keturis įvarčius be atsako. „Arsenal“ ekipos gretose po kartą pasižymėjo Theo Walcottas ir Johanas Djourou bei du kartus kamuolį į vartus siuntė Robinas van Persie.

Vis tik antras mačo kėlinys svečiams prasidėjo prastai. 50-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Abou Diaby. Toks teisėjo sprendimas suteikė ne tik kiekybinį, bet ir psichologinį pranašumą „Newcastle” futbolininkams.

Tuo šeimininkai pasinaudojo tikrai puikiai, mat iki mačo pabaigos jie pelnė keturis įvarčius ir iškovojo lygiąsias. Du kartus 11 metrų baudinius šeimininkų gretose realizavo Joey Bartonas, o po kartą įvarčius mušė Leonas Bestas ir Cheikas Tiote.

Tuo tarpu dar viena drama vyko Liverpulyje, kur vietos „Everton” klubas namuose rezultatu 5:3 palaužė „Blackpool” futbolininkus. Verta paminėti, kad net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Luisas Saha.

„Manchester City” komanda namuose 3:0 sutriuškino „West Bromwich” ekipą, o visus tris įvarčius pelnė argentinietis Carlosas Tevezas.

„Newcastle” 4 - 4 „Arsenal”

1' [0 - 1] Theo Walcott
3' [0 - 2] Johan Djourou
10' [0 - 3] Robin van Persie
26' [0 - 4] Robin van Persie
69' [1 - 4] Joey Barton (iš 11 metrų baudinio)
75' [2 - 4] Leon Best
83' [3 - 4] Joey Barton (iš 11 metrų baudinio)
88' [4 - 4] Cheik Tiote
50' Abou Diaby („Arsenal”) - raudona kortelė

„Everton” 5 - 3 „Blackpool”

20' [1 - 0] Luis Saha
38' [1 - 1] Alex Baptiste
47' [2 - 1] Luis Saha
62' [2 - 2] Jason Puncheon
65' [2 - 3] Charlie Adam
76' [3 - 3] Luis Saha
80' [4 - 3] Jermaine Beckford
84' [5 - 3] Luis Saha

„Manchester City” 3 - 0 „West Bromwich”

17' [1 - 0] Carlos Tevez (iš 11 metrų baudinio)
22' [2 - 0] Carlos Tevez
39' [3 - 0] Carlos Tevez (iš 11 metrų baudinio)

„Tottenham” 2 - 1 „Bolton”

6' [1 - 0] Rafael van der Vaart
55' [1 - 1] Daniel Sturridge
90' [2 - 1] Niko Kranjcar
9' Rafael van der Vaart („Tottenham”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Wigan” 4 - 3 „Blackburn”

23' [0 - 1] Jason Roberts
35' [1 - 1] James McCarthy
50' [2 - 1] Hugo Rodallega
56' [3 - 1] James McCarthy
58' [3 - 2] Christopher Samba
65' [4 - 2] Ben Watson (iš 11 metrų baudinio)
81' [4 - 3] David Dunn (iš 11 metrų baudinio)

„Aston Villa” 2 - 2 „Fulham”

13' [1 - 0] John Pantsil („Fulham”, į savus vartus)
52' [1 - 1] Andrew Johnson
72' [2 - 1] Kyle Walker
78' [2 - 2] Clint Dempsey

„Stoke City” 3 - 2 „Sunderland”

2' [0 - 1] Kieran Richardson
32' [1 - 1] John Carew
48' [1 - 2] Asamoah Gyan
83' [2 - 2] Robert Huth
90' [3 - 2] Robert Huth

„Wolves” 2 - 1 „Manchester United

3' Nani [0 - 1]
10' George Elokobi [1 - 0]