Pirmame kėlinyje pranašesnės buvo panevėžietės, kurios iš karto spurtavo 6:1, o pirmavo 8:5. Tačiau netrukus atkuto garliaviškės, jos 27-ą minutę išlygino skirtumą, o dar po dviejų minučių ir persvėrė santykį 11:9.

Antrame kėlinyje HC „Garliavos“ ekipa visiškai perėmė iniciatyvą ir nutolo 20:13. Visos panevėžiečių pastangos pasivyti varžoves (buvo priartėjusios 20:24, 22:25) nuėjo perniek. Kauno rajono atstovės iškovojo pelnytą pergalę - 27:22. Garliaviškės Lietuvos taurę iškovojo pirmą kartą istorijoje.

Rezultatas:

Kauno rajono HC „Garliava SM“ - Panevėžio KKSC „Silmeka“ 27:22 (11:9).

HC „Garliava SM“: Daiva Butėnaitė 8, Daimantė Bagdonaitė 5 (1 iš 7 metrų baudinio), Reda Rokutė 4, Gintarė Onusaitytė 4 (1), Indrė Mockevičiūtė (1) ir Monika Kairytė po 3 įvarčius.

KKSC „Silmeka“: Simona Kazlauskaitė (3) ir Gintarė Butkevičiūtė po 6, Ingrida Kuodytė 5, Justina Lukšytė 3, Milda Aleknavičiūtė ir Gerda Bugailiškytė po 1 įvartį.

Lietuvos moterų čempionate - vilniečių pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos vienerios atidėtos Lietuvos moterų čempionato rungtynės. Jose Vilniaus VPU „Šviesa-Eglė“ namuose nugalėjo Šiaulių HC „Gaivinetos–Saulės“ ekipą rezultatu 25:18 (12:09).

Vilniaus VPU „Šviesa-Eglė“ - Šiaulių HC „Gaivineta–Saulė“ 25:18 (12:9).

Įvarčiai: Indrė Norvilytė 7 (3), Rasa Mikalonytė 6 (2), Evelina Dmuchovskaja 5, Sandra Makarevičiūtė 4, Daiva Aleksandravičiūtė 3 (VPU „Šviesa-Eglė“);

Diana Šatkauskaitė 10 (4), Živilė Kairytė 4, Raimonda Butkutė, Ernesta Burinskytė, Ieva Sireikaitė ir Neringa Mikšytė po 1 įvartį (HC „Gaivineta-Saulė“).