L. Grigelis vienetų varžybose iškovojo 15 ATP klasifikacijos taškų bei uždirbo 875 eurų.

L. Grigelis atrankos varžybų pirmame rate buvo laisvas, antrame 7:5, 4:6, 6:3 įveikė 20-metį korto šeimininką Alessandero Begą (ATP-934), o lemiamame trečiame 6:4, 7:6 (7:1) nugalėjo 20-metį italą Eriką Crepaldi (ATP-678).

Pirmame pagrindinių varžybų rate lietuvis 7:6 (7:5), 6:4 nugalėjo 27-erių olandą Matwe’ą Middeloopą (ATP-264), o aštuntfinalyje - laimėjo prieš varžybų favoritą 25-erių metų italą Simone Bolelli (ATP-102) rezultatu 5:7, 6:3, 7:6 (7:3).

L. Grigelis poroje su 25-erių italu Andrea Falgheri (ATP-417) dalyvavo ir dvejetų varžybose.

Turnyro pusfinalyje L. Grigelio ir A. Falgheri varžovai buvo 28-erių metų Olivier Charroinas (ATP-171 dvejetų reitinge) ir 28-erių metų Alexandre'as Renard'as (ATP-287 dvejetų reitinge).

Tačiau L. Grigeliui ir A. Falgheri penktadienio vakarą pralaimėjimas pusfinalyje buvo įskaitytas be kovos.

Dvejetų finalas bus „prancūziškas“ - O. Charroinas ir A. Renard'as susitiks su 33-ejų metų Marcu Gisqueliu ir 29-erių metų Nicolas'u Mahutu (ATP-98 dvejetų reitinge).

Pirmame dvejetų turnyro rate lietuvis ir italas po atkaklios kovos laimėjo prieš antrą pagal skirstymą britų duetą 33-ejų Jamie Delgado (ATP-92 dvejetų reitinge) ir 29-erių Jonathaną Marray’ų (ATP-108 dvejetų reitinge) rezultatu 6:3, 3:6, 12:10, o antrame nugalėjo italų duetą 25-erių metų Claudio Grassi (ATP 386) ir 25-erių metų Lucą Vanni (ATP 370) - 7:6 (9:7), 6:4.

Teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 30 tūkst. eurų. Nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų ir 4300 eurų čekis.