„Raudonieji velniai“ mačą pradėjo tiesiog nuostabiai. Jau pirmą minutę puolėjas Wayne'as Rooney, po vartininko Edwino Van der Saro perdavimo, išbėgo prieš svečių vartų sargą ir jį sėkmingai nuginklavo. O prieš pat pertrauką W. Rooney pelnė dar vieną įvartį.

Antrame kėlinyje „Aston Villa“ futbolininkai siekė pakreipti įvykius jiems palankia linkme ir 59-ą minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai įvartį pelnė sausį įsigytas puolėjas Darrenas Bentas.

Nepaisant to, jau po keturių minučių „Man United“ ekipos vidurio gynėjas Nemanja Vidičius tiksliu smūgiu įmušė trečią įvertį. „United“ šventė pergalę ir toliau tęsia savo nepralaimėtų rungtynių žygį šio sezono „Premier“ lygoje.

Anglijos sostinėje vykusiose rungtynėse „Arsenal“ klubas priėmė svečius iš Liverpulio „Everton“ ir tik po sunkios kovos įveikė juos rezultatu 2:1.

Įpusėjus pirmam kėliniui svečių iš Liverpulio puolėjas Louisas Saha išvedė savo komandą į priekį. „Everton“ klubas pakankamai ilgai sėkmingai gynėsi, tačiau 70-ą ir 76-ą minutėmis Andrejaus Aršavino ir Laurento Koscielny įvarčiai atnešė „Gunners“ ekipai tris taškus.

Sanderlando mieste vykusiose rungtynėse vietos „Sunderland“ susitiko su šalies čempionu Londono „Chelsea“, kuris pirmadienį leido dešimtis milijonų naujiems pirkiniams. „Mėlynieji“ laimėjo rezultatu 4:2.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 4-ą minutę, po tikslaus Phillipo Bardsley smūgio, išsiveržė į priekį. 15-ą minutę Frankas Lampardas sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus - 1:1.

Nepraėjus nei dešimčiai minučių Salomonas Kalou nuginklavo varžovų vartininką ir šįkart jau „mėlynieji“ išsiveržė į priekį 2:1. Tačiau Kieranas Richardsonas tiksliu smūgiu grąžino lygybę 2:2.

Antrame kėlinyje 60-ą minutę įvartį pelnė „Chelsea“ gynėjas Johnas Terry, o jau per pridėtinį susitikimo laiką pergalę įtvirtino puolėjas Nicolas Anelka.

„Manchester United“ 3 – 1 „Aston Villa“

1' [1 - 0] Wayne Rooney
45' [2 - 0] Wayne Rooney
59' [2 - 1] Darren Bent
63' [3 - 1] Nemanja Vidič

„Arsenal“ 2 – 1 „Everton“

24' [0 - 1] Louis Saha
70' [1 - 1] Andrey Arshavin
76' [2 - 1] Laurent Koscielny

„Sunderland“ 2 – 4 „Chelsea“

4' [1 - 0] Phillip Bardsley
15' [1 - 1] Frank Lampard (11 m.)
23' [1 - 2] Salomon Kalou
26' [2 - 2] Kieran Richardson
60' [2 - 3] John Terry
90' [2 - 4] Nicolas Anelka

„West Bromwich“ 2 – 2 „Wigan“

5' [1 - 0] Peter Odemwingie
20' [1 - 1] Charles N´Zogbia
43' [1 - 2] Ben Watson
79' [2 - 2] Marc-Antoine Fortune