Po pergalės „Real“ klubas nuo čempionato lyderės „Barcelona“ ekipos atsilieka 4 taškais.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Mallorca” žaidėjai pavojingai kontratakuodavo. Viena iš tokių svečių atakų baigėsi stipriu saugo Emilio Nsue smūgiu, bet kamuolys pataikė į virpstą.

„Real” komanda pirmoje rungtynių pusėje nesugebėjo rimtai grasinti varžovų vartams. Verta paminėti tik tai, jog puolėjas Karimas Benzema bei saugas Angelis Di Maria kelis kartus atliko pavojingus reidus į baudos aikštelę.

Antrame kėlinyje „Real” ekipos treneris Jose Mourinho į aikštę išleido saugus Xabi Alonso ir Mesutą Ozilą, kurie pagyvino žaidimą.

61-ą minutę krito vienintelis šio susitikimo įvartis, kuomet saugas Estabanas Granero perdavė kamuolį K. Benzema, o pastarasis, suklaidinęs varžovą, pelnė puikų įvartį - 1:0.

Vėliau tas pats K. Benzema turėjo dar kelias progas, bet jų neišnaudojo, o Cristiano Ronaldo kartą pataikė į vartų skersinį.

„Real” 1 - 0 „Mallorca”

61' [1 - 0] Karim Benzema

Chichono „Sporting” 1 - 0 Madrido „Atletico”

51' [1 - 0] David Barral

„Almeria” 3 - 2 Pamplonos „Osasuna”

8' [1 - 0] Carlos Garcia
10' [2 - 0] Jose Leonardo Ulloa
23' [2 - 1] Carlos Reina Aranda
54' [3 - 1] Jose Leonardo Ulloa
90' [3 - 2] Dejan Lekič

Madrido „Getafe” 1 - 3 Barselonos „Espanyol”

13' [1 - 0] Miku
52' [1 - 1] Luis Garcia
59' [1 - 2] Jose Maria Callejon
63' [1 - 3] Sergio Garcia

„Zaragoza” 1 - 0 La Korunjos „Deportivo”

38' [1 - 0] Said Boutahar

„Villarreal” 2 - 1 San Sebastijano „Real Sociedad”

30' [0 - 1] Mikel Eizaguirre Aranburu
41' [1 - 1] Giuseppe Rossi
47' [2 - 1] Giuseppe Rossi