„Sandraugos“ taurės turnyrą FK „Ekranas“ pradėjo pralaimėjimu Rusijos jaunimo rinktinei 2:4, o antrame mače sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kijevo „Dinamo“ antra komanda ir nepateko į tolesnį etapą.

29-ą minutę pirmą Suomijos ekipos įvartį po kampinio smūgiu galva iš arti įvartį pelnė Dawda Bah iš Gambijos, o kėlinio pabaigoje – 41-ą minutę - galva taip pat pasižymėjo Jarno Parrika (2:0). 54-ą minutę įspūdingu smūgiu Emilijų Zubą nuginklavo brazilas Rafinha - 3:0.

64-ą minutę „Ekrano“ legionierius iš Serbijos Marko Andjelkovičius gražiu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą sušvelnino rezultatą 1:3.

Tačiau pačioje rungtynių pabaigoje Dominicas Yobe iš Angolos neatremiamu stipriu smūgiu į devyniukę įmušė ketvirtą suomių įvartį - 4:1.

Rezultatas:

HJK 4 – 1 „Ekranas“

29' Dawda Bah [1 – 0]
41' Jarno Parrika [2 – 0]
54' Rafinha [3 – 0]
64' Marko Andjelkovič [3 – 1]
90' Dominic Yobe [4 - 1]

FK „Ekrano: sudėtis: Emilijus Zubas, Andrius Jokšas, Dainius Gleveckas, Dušanas Matovičius, Aurimas Kučys (46‘ Nerijus Sasnauskas, 72‘ Marius Skinderis), Marko Andjelkovičius, Ramūnas Radavičius (46‘ Egidijus Varnas), Mauro Lucas dos Santos Alonso (74‘ Lukas Čerkauskas), Dominykas Galkevičius (62‘ Arnas Ribokas), Tadas Markevičius (62‘ Jevgenijus Morozas), Nenadas Paničius.

HJK: Ville Wallenas, Rafinha, Mathiasas Lindstromas, Rami Hakanpaa, Mikko Sumusalo, Sebastianas Sorsa, Aki Riihilahti, Alexas Ringas, Sebastianas Mannstromas, Dawda Bah, Jarno Parikka.