13-ą minutę kilusi sumaištis „Birmingham“ komandos baudos aikštelėje baigėsi įvarčiu, kai Markas Noble‘as prie kojų, iš labai aštraus kampo nuginklavo vartų sargą Beną Fosterį - 1:0.

55-ą minutę pokampinio įvartį galva pelnė Liamas Ridgewellas ir rezultatą išlygino 1:1.

78-ą minutę „West Ham“ klubui įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Carltonas Cole‘as - 2:1.

Atsakomasis šių ekipų mačas vyks sausio 26-ą dieną Birmingeme.

Trečiadienį vyks kitas „Carling Cup“ turnyro pusfinalis, kuriame susitiks „Ipswich“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkai.

Anglijos FA taurės turnyre - „Hereford“ klubo pergalė

Kitame Anglijos turnyre - Futbolo asociacijos (FA) taurės varžybose įvyko vienas trečio rato susitikimas. Ketvirtos pagal pajėgumą šalies lygos (League Two) klubų dvikovoje „Wycombe“ namuose 0:1 (0:1) pralaimėjo „Hereford“ komandai.

Rezultatas:

„Wycombe“ 0 - 1 „Hereford“

32' [0 - 1] Mathieu Manset