Į priekį pirmi išsiveržė svečiai, kai 35-ą minutę pasižymėjo puolėjas Antonio Di Natale, bet pačioje pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Alexandre Pato.

Antrame kėlinyje „Udinese” futbolininkai vėlgi pelnė įvarčius pirmi - 53-ą minutę pasižymėjo Alexis Sanchezas, o 66-ą jau minėtasis A. Di Natale. Po šių įvarčių svečiai veikiausiai jau patikėjo pergale.

Tačiau „Udinese” komanda 78-ą minutę įsimušė įvartį į savus vartus. Sužaidus dar keturias minutes rezultatą išlygino A. Pato.

Jau atrodė, kad taip šis susitikimas ir baigsis, tačiau 89-ą minutę Germanas Denisas nuginklavo Marco Amelia bei vėl išvedė „Udinese” į priekį 4:3. Vis tik per pridėtą mačo laiką svečiai praleido įvartį, kai pasižymėjo milaniečių puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius

Pergalę iškovojo ir Milano „Inter” ekipa, svečiuose rezultatu 2:1 įveikusi „Catania” futbolininkus, o Romos „Lazio” klubas netikėtai savo aikštėje 1:2 nusileido „Lecce” komandai ir prarado galimybę arčiau priartėti prie lyderių.

Paskutinėse turo rungtynėse „Napoli” klubas namuose 3:0 sutriuškino Turino „Juventus” komandą ir pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. Neapolio ekipą, kuriai visus ris įvarčius pelnė Edisonas Cavani, dabar nuo čempionato lyderio „AC Milan“ klubo skiria keturi taškai.

„Milan” 4 - 4 „Udinese”

35' [0 - 1] Antonio Di Natale
45' [1 - 1] Alexandre Pato
53' [1 - 2] Alexis Sanchez
66' [1 - 3] Antonio Di Natale
78' [2 - 3] Mehdi Benatia (į savus vartus)
82' [3 - 3] Alexandre Pato
89' [3 - 4] German Denis
90' [4 - 4] Zlatan Ibrahimovič

„Catania” 1 - 2 „Inter”

71' [1 - 0] Alejandro Daro Gome
75' [1 - 1] Esteban Cambiasso
79' [1 - 2] Esteban Cambiasso

„Sampdoria“ 2 - 1 „Roma“

18' [0 - 1] Mirko Vučinič
58' [1 - 1] Nicola Pozzi (iš 11 metrų baudinio)
83' [2 - 1] Stefano Guberti

56' Julio Sergio („Roma“) - raudona kortelė

„Fiorentina” 3 - 2 „Brescia”

30' [0 - 1] Alessandro Diamanti
45' [0 - 2] Nicolas Andres Cordova
72' [1 - 2] Alberto Gilardino
86' [2 - 2] Mario Alberto Santana
88' [3 - 2] Adem Ljajič

„Cesena” 0 - 0 „Genoa”

„Bari” 0 - 2 „Bologna”
39' [0 - 1] Albin Ekdal
69' [0 - 2] Marco Di Vaio

„Bari“ 0 - 2 „Bologna“

„Chievo” 0 - 0 „Palermo”

„Lazio” 1 - 2 „Lecce”

39' [0 - 1] Nestor Muslera (į savus vartus)
47' [1 - 1] Stefano Mauri
72' [1 - 2] Carlos Grosmuller

„Parma” 1 - 2 „Cagliari”

22' [0 - 1] Robert Acquafresca
32' [0 - 2] Robert Acquafresca
53' [1 - 2] Sebastian Giovinco

„Napoli” 3 - 0 „Juventus”

20' [1 - 0] Edison Cavani
26' [2 - 0] Edison Cavani
54' [3 - 0] Edison Cavani