32-ą minutę svečiuose žaidusius „Liverpool” futbolininkus sukrėtė teisėjo Howardo Webbo abejotinas sprendimas parodyti Stevenui Gerrardui raudoną kortelę, o tai, galima sakyti, sužlugdė Liverpulio ekipos galimybes kovoti bent dėl lygiųjų.

„Raudonieji velniai” iš Mančesterio po iškovotos pergalės pateko į kitą taurės turnyro etapą, na o „Liverpool” futbolininkams ir toliau tenka nuleista galva galvoti apie artėjančius susikimus „Premier” lygoje.

Tuo tarpu kitame mače Londono „Tottenham” klubas namuose be didesnio vargo rezultatu 3:0 nugalėjo „Charlton Athletic” ekipą bei taip pat pateko į kitą turnyro etapą.

Trečioje dvikovoje Londono „Chelsea“ klubas namuose sutriuškino „Ipswich Town” komandą net 7:0, o Frankas Lampardas „mėlyniesiems“ pelnė du įvarčius.

Antrą vietą Anglijos „Premier“ lygoje užimantis „Manchester City” klubas išvykoje tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su antro šalies diviziono (Championship) vidutinioke „Leicester City” ekipa ir su varžovais turės susitikti dar kartą.

„Manchester United” 1 - 0 „Liverpool”

2' [1 - 0] Ryan Giggs (iš 11 metrų baudinio)
32' Steven Gerrard („Liverpool”) - raudona kortelė

„Tottenham” 3 - 0 „Charlton Athletic”

49' [1 - 0] Andros Townsend
58' [2 - 0] Jermain Defoe
60' [3 - 0] Jermain Defoe

„Chelsea” 7 - 0 „Ipswich Town”

33' [1 - 0] Salomon Kalou
34' [2 - 0] Daniel Sturridge
41' [3 - 0] Carlos Edwards
49' [4 - 0] Nicolas Anelka
52' [5 - 0] Daniel Sturridge
78' [6 - 0] Frank Lampard
79' [7 - 0] Frank Lampard

„Leicester City” 2 - 2 „Manchester City”, -

1' [1 - 0] Souleymane Bamba
23' [1 - 1] James Milner
45' [1 - 2] Carlos Tevez
64' [2 - 2] Andy King