Tiesa, madridiečiai turo susitikimą su "Villarreal" ekipa žais sekmadienį.

Pirmas susitikimo La Korunjoje įvartis krito 26-ą minutę, kai po Lionelio Messi perdavimo vienas prieš vartininką išbėgo Davidas Villa ir jį nuginklavo.

52-ą minutę pasižymėjo jau pats L. Messi, kai tolimu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartininko Danielio Aranzubia ginamus vartus.

80-ą minutę Andresas Iniesta smūgiu iš maždaug 15 metrų trečią kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą.

Sužaidus dar minutę pasižymėjo ir Pedro Rodriguezas, kuris gavo atsidūręs vienas prieš vartininką tiksliu smūgiu pelnė ketvirtą svečių įvartį šiose rungtynėse.

Kituose mačuose "Malaga" ekipa išsiskyrė taikiai 1:1 su Bilbao "Athletic" klubu , o "Sevilla" futbolininkai svečiuose pranoko San Sebastiano "Real Sociedad" komandą 3:2.

La Korunjos "Deportivo" 0 - 4 "Barcelona"

26' [0 - 1] David Villa
52' [0 - 2] Lionel Messi
80' [0 - 3] Andres Iniesta
81' [0 - 4] Pedro Rodriguez

San Sebastijano "Real Sociedad" 2 - 3 "Sevilla"

23' [1 - 0] Diego Rivas
25' [1 - 1] Frederic Kanoute
44' [2 - 1] Joseba Llorente
63' [2 - 2] Luis Fabiano
65' [2 - 3] Frederic Kanoute

"Malaga" 1 - 1 Bilbao "Athletic"

81' [1 - 0] Martin Demichelis
90' [1 - 1] Javier Martinez