"Kanonieriai" dominavo aikštėje, tačiau Roberto Mancini auklėtiniai gynėsi didelėmis pajėgomis, o visi pavojingesni šeimininkų smūgiai skriedavo į "Man City" vartus gynusį Joe Hartą arba vartų konstrukciją.

Verta paminėti, kad susitikimo pabaigoje teisėjas kiek netikėtai už žaidybinį susistumdymą iš aikštės pašalino Bacary Sagna bei Pablo Zabaletą.

Itin skaudžius pralaimėjimus išvykose patyrė Londono "Chelsea" ir "Liverpool" ekipos - šalies čempionai minimaliu rezultatu 0:1 nusileido pirmenybių autsaiderei "Wolverhampton" komandai, o Liverpulio ekipa buvo priversti pripažinti "Blackburn" pranašumą - 1:3.

Šios nesėkmės gali skaudžiai atsiliepti strategams Carlo Ancelotti ir Roy'ui Hodgsonui, kurių karjeros klubuose, pasak žiniasklaidos, kabo ant plauko.

Liverpulio "Everton" - Londono "Tottenham" mače pergalę rezultatu 2:1 šventė ir į vienuoliktąją turnyrinės lentelės vietą pakilo aikštės šeimininkai.

Londono "Arsenal" 0 - 0 "Man City"

90' iš aikštės pašalintas B. Sagna ("Arsenal")
90' iš aikštės pašalintas P. Zabaleta ("Man City").

Birmingamo "Aston Villa" 0 - 1 "Sunderland"

80' [0 - 1] P. Bardsley

69' iš aikštės pašalintas E. Heskey ("Aston Villa")
86' iš aikštės pašalintas B. Zenden ("Sunderland").

"Newcastle" 5 - 0 Londono "West Ham"

18' [1 - 0] L. Best
39' [2 - 0] L. Best
45' [3 - 0] K. Nolan
60' [4 - 0] L. Best
64' [5 - 0] P. Lovenkrands

"Wolves" 1 - 0] Londono "Chelsea"

5' [1 - 0] J. Bosingwa (į savus vartus)

"Blackburn" 3 - 1 "Liverpool"

31' [1 - 0] M. Olsson
38' [2 - 0] B. Mwaruwari
57' [3 - 0] B. Mwaruwari
81' [3 - 1] S. Gerrard

86' S. Gerrard ("Liverpool") nerealizavo 11 m baudinio.

"Bolton" 1 - 1 "Wigan"

54' [1 - 0] Rodrigo
80' [1 - 1] R. Stam

Liverpulio "Everton" 2 - 1 Londono "Tottenham"

3' [1 - 0] L. Saha
11' [1 - 1] R. v. d. Vaart
76' [2 - 1] S. Coleman

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Manchester United 20 12 8 0 43-19 44
2. Manchester City 22 12 6 4 33-16 42
3. Arsenal 21 12 4 5 42-22 40
4. Tottenham 21 10 6 5 31-25 36
5. Chelsea 21 10 5 6 36-19 35
6. Sunderland 22 8 9 5 25-22 33
7. Bolton 22 7 9 6 34-29 30
8. Newcastle 21 8 4 9 34-31 28