Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Juris Štalas.

Svečių ekipoje, kuri su 42 taškais užima devintą vietą, dusyk pasižymėjo Georgijus Jaskevičius (32:15, 47:22), vieną - Kirilas Petkevičius (31:23).

A. Katulis per 39 šio sezono rungtynes įmušė 3 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atsėdėjo 28 baudos minutes, o 31-ąjį susitikimą žaidusio N. Ališausko sąskaitoje tai buvo pirmasis rezultatyvus perdavimas. Be to jis "uždirbo" 24 baudos minutes.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja Minsko "Junost" (107 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys Gardino "Neman" (98 tšk.) ir Žlobino "Metalurg" (86 taškai) klubus.