Vis dėlto "Barcelona" papildomų problemų nesusikūrė ir padidino savo persvarą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio Madrido "Real" iki 5 taškų. Tiesa, "Real" dar turi runtgynes atsargoje.

Tuo tarpu "Valencia" su visas rungtynes patikimai rungtyniavusiu Mariumi Stankevičiumi savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 palaužė Barselonos "Espanyol" komandą.

Šioje dvikovoje netrūko abejotinų teisėjo spendimų - 61 minutę po kontroversiškos situacijos iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų puolėjas Aritzas Adurizas, o pergalingas "šikšnosparnių" įvartis paskutinę pridėto laiko minutę buvo pelnytas iš akivaizdžios nuošalės.

Bilbao "Athletic" 1 - 2 La Korunjos "Deportivo"

22' [0 - 1] Adrian (iš 11 m baudinio)
52' [0 - 2] Adrian
86' [1 - 2] F. Llorente

35' iš aikštės pašalintas M. S. Jose ("Athletic")
45' iš aikštės pašalintas J. Rodriguez ("Deportivo")
86' iš aikštės pašalintas A. A. Ustaritz ("Athletic")

"Barcelona" 2 - 1 Valensijos "Levante"

47' [1 - 0] P. Rodriguez
59' [2 - 0] P. Rodriguez
80' [2 - 1] C. Stuani

Chichono "Sporting" 1 - 2 "Malaga"

42' [1 - 0] D. Castro
45' [1 - 1] R. Weligton
59' [1 - 2] A. Apono (iš 11 m baudinio)

"Sevilla" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"

36' [1 - 0] F. Kanoute

"Valencia" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"

28' [1 - 0] A. Aduriz
45' [1 - 1] R. Costa (į savus vartus)
90' [2 - 1] J. M. Mata

61' iš aikštės pašalintas A. Aduriz ("Valencia")

M. Stankevičius ("Valencia") žaidė visas 90 minučių.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)