Artūras Katulis šįsyk nepasižymėjo, o Nerijus Ališauskas trečiajame kėlinyje "uždirbo" dvi baudos minutes.

Dešimtąją pergalę 39-osiose rungtynėse iškovojo ir trijų pralaimėjimų seriją nutraukė į dešimtąją vietą pakilęs "HK Vitebsk" (33 tšk.) klubas, kuriame vėl nebuvo registruotas vartininkas Arūnas Aleinikovas. "HK Vitebsk" komanda pirmadienį savo aikštėje 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) nugalėjo aštuntąją poziciją užimančią "HK Brest" (42 tšk.) ekipą.

Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Minsko "Junost" (101 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys Gardino "Neman" (92 tšk.) ir Žlobino "Metalurg" (80 taškų) klubus.