Po pertraukos trečią įvartį įmušė Angelis Di Maria, o 54-ą minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos sušvelnino Gabi.

Čempionato absoliuti lyderė "Barcelona" komanda be didesnio vargo namie 5:0 sutriuškino San Sebastjano "Real Sociedad" ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Lionelis Messi, kuris rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše pasivijo konkurentą C. Ronaldo. Po kartą pasižymėjo Andresas Iniesta, Davidas Villa ir Bojanas Krkičius.

Po pergalės "Barcelona" (40 tšk.) ekipa išsaugojo pirmą vietą ir lenkia "Real" klubą dviem taškais. Trečia su 30 taškų rikiuojasi "Villarreal" komanda, ketvirti - Barselonos "Espanyol" (28 tšk.) futbolininkai.

„Barcelona” 5 - 0 „Real Sociedad”

9' [1 - 0] David Villa
33' [2 - 0] Andres Iniesta
47' [3 - 0] Lionel Messi
87' [4 - 0] Lionel Messi
90' [5 - 0] Bojan Krkic

„Zaragoza” 1 - 3 „Real Madrid”

15' [0 - 1] Mesut Ozil
44' [0 - 2] Cristiano Ronaldo
47' [0 - 3] Angel Di Maria
54' [1 - 3] Gabi Fernandez

„Athletic Bilbao” 2 - 1 „Espanyol”

33' [0 - 1] Pablo Daniel Osvaldo
73' [1 - 1] Fernando Llorente
78' [2 - 1] David Lopez

„Hercules” 4 - 1 „Malaga”

12' [0 - 1] Sebastian Fernandez
65' [1 - 1] David Trezeguet
67' [2 - 1] Royston Drenthe (11 m.)
71' [3 - 1] Abraham Paz Cruz
80' [4 - 1] Kiko

„Mallorca” 0 - 1 „Racing Santander”

90' [0 - 1] Oscar Serrano

„Sporting Gijon” 1 - 1 „Levante”

71' [0 - 1] Felipe Caicedo
80' [1 - 1] Sebastian Eguren