"Tottenham" klubo vartininkas Heurelho Gomezas atrėmė varžovų smūgį ir mūšis baigėsi lygiosiomis 1:1

Kitame susitikime "Bolton" klubas savo aikštėje po dešimties metų pertraukos įveikė "Blackburn" ekipą rezultatu 2:1.

Po vangaus pirmo kėlinio emocijos ėmė kilti, kai 56-ą minutę iš aikštės už smūgį varžovui alkūne buvo pašalintas "Bolton" ekipos saugas Markas Daviesas.

"Blackburn" futbolininkai ėmė atakuoti šeimininkų vartus, tačiau būtent "Bolton" klubas tada įsiveržė į priekį 1:0 po Fabrice'o Muambos smūgio.

Mame Biramas Dioufas 87-ą minutę grąžino pusiausvyrą 1:1 ir atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, bet jau kitos atakos metu Stuartas Holdenas išplėšė pergalę - 2:1.

Trečioje dvikovoje "Wolverhampton" klubas namuose 1:0 laimėjo prieš "Birmingham" ekipą. Pergalingą įvartį S. Huntas pelnė pačioje pirmo kėlinio pabaigoje - 45-ą minutę

"Bolton" 2 - 1 "Blackburn"

65' [1 - 0] Fabrice Muamba
87' [1 - 1] Mame Biram Diouf
88' [2 - 1] Stuart Holden

56' iš aikštės pašalintas Mark Davies ("Bolton")

"Wolverhampton" 1 - 0 "Birmingham"

45' [1 - 0] Stephen Hunt

Londono "Tottenham" 1 - 1 Londono "Chelsea"

15' [1 - 0] Roman Pavliučenko
70' [1 - 1] Didier Drogba

90' Didier Drogba ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio