Abu įvarčius aikštelės šeimininkams po lietuvio perdavimų pelnė Juris Štalas (07:23 ir 58:34).

Iš viso per 28 reguliariojo sezono mačus A. Katulis atliko 9 rezultatyvius perdavimus, pelnė 2 įvarčius bei surinko 20 baudos minučių.

Antrasis Liepojos komandos lietuvis - Nerijus Ališauskas - trečiadienio rungtynėse niekuo nepasižymėjo.

Dešimtąją vietą užimanti "HK Vitebsk" (26 tšk.) komanda trečiadienį išvykoje 2:5 (1:2, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje esančių Kijevo "Sokol" (50 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

21 minutę (21:01) svečių vartus gynusiam Arūnui Aleinikovui pavyko atremti 9 varžovų metimus iš 13, o vėliau jį aikštelėje pakeitė Andrejus Petuchovas. Pastarasis vartininkas per 39 minutes (38:59) atrėmė 24 metimus iš 25.

Baltarusijos ledo ritulio čempionate pirmauja Minsko "Junost" (84 tšk.) komanda, lenkianti Gardino "Neman" (71 taškas) ledo ritulininkus.