Likus vienam turui A grupėje Turino komanda dar gali pasivyti "Lech" ekipą taškais, tačiau lenkų ekipa turi geresnį tarpusavio įvarčių išvykose balansą.
"Manchester City" ir "Salzburg" dvikova A grupėje baigėsi lengva Anglijos klubo pergale 3:0, garantavusią jam vietą kitame etape.
Savo padėtį turnyre susikomplikavo čempionų titulą ginanti Madrido "Atletico" ekipa, namie rezultatu 2:3 nusileidusi be Deivido Česnauskio rungtyniavusiai Salonikų "Aris" komandai.
Rezultatai
A grupė:
Poznanės "Lech" 1 - 1 Turino "Juventus"
12' [1 - 0] A. Rudnevs
84' [1 - 1] V. Iaquinta
"Man City" 3 - 0 "Salzburg"
18' [1 - 0] M. Balotelli
65' [2 - 0] M. Balotelli
78' [3 - 0] A. Johnson
A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. | „Manchester City“ | 5 | 3 | 1 | 1 | 10-5 | 10 |
2. | Poznanės „Lech“ | 5 | 2 | 2 | 1 | 10-8 | 8 |
3. | Turino „Juventus“ | 5 | 0 | 5 | 0 | 6-6 | 5 |
4. | „Salzburg“ | 5 | 0 | 2 | 3 | 1-8 | 2 |
B grupė:
Madrido "Atletico" 2 - 3 Salonikų "Aris"
2' [0 - 1] S. Koke
11' [1 - 1] D. Forlan
16' [2 - 1] S. Aguero
51' [2 - 2] S. Koke (iš 11 m baudinio)
81' [2 - 3] N. Lazaridis
Deividas Česnauskis ("Aris") rungtynėms registruotas nebuvo.
Trondheimo "Rosenborg" 0 - 1 Leverkūzeno "Bayer"
35' [0 - 1] S. Sam
B grupės lentelė:
1. | Leverkūzeno „Bayer“ | 5 | 3 | 2 | 0 | 7-1 | 11 |
2. | Salonikų „Aris“ | 5 | 2 | 1 | 2 | 5-5 | 7 |
3. | Madrido „Atletico“ | 5 | 2 | 1 | 2 | 8-6 | 7 |
4. | Trondheimo „Rosenborg“ | 5 | 1 | 0 | 4 | 3-11 | 3 |
C grupė:
"Gent" 1 - 0 Sofijos "Levski"
77' [1 - 0] Wallace
Lisabonos "Sporting" 1 - 0 "Lille"
28' [1 - 0] Polga
C grupės lentelė:
1. | Lisabonos „Sporting“ | 5 | 4 | 0 | 1 | 14-5 | 12 |
2. | „Gent“ | 5 | 2 | 1 | 2 | 8-10 | 7 |
3. | „Lille“ | 5 | 1 | 2 | 2 | 5-6 | 5 |
4. | Sofijos „Levski“ | 5 | 1 | 1 | 3 | 5-11 | 4 |
G grupė:
Splito "Hajduk" 1 - 3 Atėnų AEK
50' [0 - 1] I. Scocco (iš 11 m baudinio)
61' [0 - 2] K. Manolas
84' [0 - 3] I. Blanco
90' [1 - 3] J. Buljat
Sankt Peterburgo "Zenit" 3 - 1 Briuselio "Anderlecht"
12' [1 - 0] A. Ionov
65' [2 - 0] A. Bukharov
87' [2 - 1] Kanu
88' [3 - 1] S. Huszti
G grupės lentelė:
1. | Sankt Peterburgo „Zenit“ | 5 | 5 | 0 | 0 | 15-6 | 15 |
2. | Atėnų AEK | 5 | 2 | 1 | 2 | 9-10 | 7 |
3. | Briuselio „Anderlecht“ | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
4. | Splito „Hajduk“ | 5 | 1 | 0 | 4 | 5-11 | 3 |
H grupė:
"Odense" 1 - 1 Madrido "Getafe"
17' [0 - 1] P. Rios
90' [1 - 1] H.H. Andreasen
Berno "Young Boys" 4 - 2 "Stuttgart"
39' [1 - 0] D. Degen
48' [1 - 1] P. Pogrebniak
68' [1 - 2] S. Schipplock
82' [2 - 2] S.L. Sutter
85' [3 - 2] E. Mayuka
86' [4 - 2] E. Mayuka
H grupės lentelė:
1. | „Stuttgart“ | 5 | 4 | 0 | 1 | 11-5 | 12 |
2. | Berno „Young Boys“ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10-9 | 9 |
3. | „Odense“ | 5 | 1 | 1 | 3 | 7-9 | 4 |
4. | Madrido „Getafe“ | 5 | 1 | 1 | 3 | 3-8 | 4 |
I grupė:
Charkovo "Metalist" 2 - 1 "Debrecen"
48' [0 - 1] P. Czvitkovics
52' [1 - 1] A. Bodi (į savus vartus)
88' [2 - 1] D. Oleynik
Mindaugas Malinauskas ("Debrecen") žaidė visas rungtynes.
Genujos "Sampdoria" 1 - 2 Eindhoveno PSV
45' [1 - 0] G. Pazzini
51' [1 - 1] O. Toivonen
90' [1 - 2] O. Toivonen
89' iš aikštės pašalintas G. Marilungo ("Sampdoria").
I grupės lentelė:
1. | Eindhoveno PSV | 5 | 4 | 1 | 0 | 10-3 | 13 |
2. | Charkovo „Metalist“ | 5 | 3 | 1 | 1 | 9-4 | 10 |
3. | Genujos „Sampdoria“ | 5 | 1 | 2 | 2 | 4-5 | 5 |
4. | „Debreceni“ | 5 | 0 | 0 | 5 | 2-13 | 0 |
Dar 12 penktojo turo rungtynių vyks ketvirtadienį.