"Kanonieriai" po pirmojo kėlinio pirmavo net 2-0, tačiau trenerio Harry Redknappo per pertrauką pakoreguota taktika davė savo vaisių - svečiai atsakė trimis įvarčiais ir šventė įspūdingą pergalę rezultatu 3-2.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė titulą ginanti Londono "Chelsea" ekipa išvykoje minimaliu skirtumu 1-0 nusileidusi "Birmingham" komandai.

Turnyrinėje lentelėje pagal taškus pirmaujančius "mėlynuosius" pasivijo "Man Utd" klubas savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 įveikęs "Wigan" vienuolikę.

Verta pažymėti, kad "raudonųjų velnių" gretose po traumos į aikštę sugrįžo Wayne'as Rooney, o Roberto Martinezo auklėtiniai susitikimą baigė devyniese, mat iš aikštės buvo pašalinti Antolinas Alcarazas bei Hugo Rodallega.

"Liverpool" - Londono "West Ham" dvikova baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 3-0.

Londono "Arsenal" 2 - 3 Londono "Tottenham"

9' [1 - 0] S. Nasri
27' [2 - 0] M. Chamakh
50' [2 - 1] G. Bale
67' [2 - 2] R.v.d. Vaart (iš 11 m. baudinio)
86' [2 - 3] Y. Kaboul

"Birmingham" 1 - 0 Londono "Chelsea"

17' [1 - 0] L. Bowyer

"Blackpool" 2 - 1 "Wolves"

3' [1 - 0] L. Varney
44' [2 - 0] M. Harewood
86' [2 - 1] K. Doyle

"Bolton" 5 - 1 "Newcastle"

18' [1 - 0] K. Davies (iš 11 m. baudinio)
39' [2 - 0] C. Lee
50' [3 - 0] J. Elmander
52' [3 - 1] A. Carroll
72' [4 - 1] J. Elmander
90' [5 - 1] K. Davies (iš 11 m. baudinio)

76' iš aikštės pašalintas F. Coloccini ("Newcastle")

"Man Utd" 2 - 0 "Wigan"

45' [1 - 0] P. Evra
77' [2 - 0] J. Hernandez

59' iš aikštės pašalintas A. Alcaraz ("Wigan")
61' iš aikštės pašalintas H. Rodallega ("Wigan")

"W.B.A." 0 - 3 "Stoke"

55' [0 - 1] M. Etherington (iš 11 m. baudinio)
85' [0 - 2] J. Walters (iš 11 m. baudinio)
90' [0 - 3] J. Walters

"Liverpool" 3 - 0 Londono "West Ham"

18' [1 - 0] G. Johnson
27' [2 - 0] D. Kuyt (iš 11 m. baudinio)
38' [3 - 0] M. Rodriguez

1. "Chelsea" 14 9 1 4 28:9 28
2. "Manchester United" 14 7 7   28:15 28
3. "Arsenal" 14 8 2 4 28:15 26
4. "Bolton Wanderers" 14 5 7 2 26:20 22
5. "Manchester City" 13 6 4 3 15:10 22
6. "Tottenham Hotspur" 14 6 4 4 21:19 22
7. "Sunderland" 13 4 7 2 15:13 19
8. "Stoke City" 14 6 1 7 18:18 19