Kitame mače jėgas išbandė Liverpulio „Everton” ir Londono „Arsenal” komandos. Pergalę rezultatu 2:1 šventė svečiuose žaidę „kanonieriai”.

Klubas iš Londono į priekį išsiveržė 36-ą susitikimo minutę, kai įvartį svečiams pelnė gynėjas Bacary Sagna. Jis kamuolį į vartininko Timo Howardo vartus pasiuntė po Andrejaus Aršavino perdavimo.

Antrą įvartį svečiams 48-ą minutę pelnė komandos kapitonas Cescas Fabregasas, kuris pasižymėjo po puolėjo Marouane Chamakho perdavimo.

„Everton” ekipos žaidėjas Timas Cahillas 89-ą minutę santykį sušvelnino.

„Everton” 1 - 2 „Arsenal”

36' [0 - 1] Bacary Sagna
48' [0 - 2] Cesc Fabregas
89' [1 - 2] Tim Cahill

„Chelsea” 0 - 3 „Sunderland”

45' [0 - 1] Nedum Onuoha
52' [0 - 2] Asamaoh Gyan
87' [0 - 3] Danny Welbeck