Į priekį šiose rungtynėse 72-ą minutę išsiveržė šeimininkai, kuomet kamuolį į vartus nuo vienuolikos metrų žymos pasiuntė saugas Ashley Youngas 1:0. Sužaidus dar keturias minutes „Aston Villa” ekipos pranašumą padidino puolėjas Marcas Albrightonas, kuris pasižymėjo po Stewarto Downingo perdavimo 2:0.

„Raudonieji velniai” rankų nenuleido ir ne tik kad sugebėjo rezultatą sušvelninti, bet jį ir išlygino. 81-ą minutę kamuolį į tinklą siuntė po keitimo aikštėje pasirodęs Federico Macheda, o 85-ą santykį išlygino gynėjas Nemanja Vidičius.

Net trejose turo rungtynėse užfiksuotos nulinės lygiosios.

Penktą pralaimėjimą sezone patyrė „Liverpool” klubas, išvykoje 0:2 nusileidęs kukliai „Stoke“ komandai.

„Aston Villa” 2 - 2 „Manchester United”

72' [1 - 0] Ashley Young (iš metrų baudinio)

76' [2 - 0] Marc Albrighton

81' [2 - 1] Federico Macheda

85' [2 - 2] Nemanja Vidič

„Manchester City” 0 - 0 „Birmingham City”

„Newcastle” 0 - 0 „Fulham”

„Tottenham” 4 - 2 „Blackburn”

16' [1 - 0] Gareth Bale

42' [2 - 0] Roman Pavliučenko

66' [3 - 0] Peter Crouch

73' [4 - 0] Gareth Bale

77' [4 - 1] David Dunn

87' [4 - 2] Gael Givet

„West Ham” 0 - 0 „Blackpool”

„Wigan” 1 - 0 „West Bromwich”

70' [1 - 0] Victor Moses

„Wolves” 2 - 3 „Bolton”

1' [0 - 1] Richard Stearman (į savus vartus)

62' [0 - 2] Johan Elmander

67' [0 - 3] Stuart Holden

69' [1 - 3] Kevin Foley

77' [2 - 3] Steven Fletcher

„Stoke City” 2 - 0 „Liverpool”

56' [1 - 0] Ricardo Fuller

90' [2 - 0] Kenwyne Jones