Dar po 6 minučių "Atletico" žaidėjus apgaulingu baudos smūgiu nuskriaudė Mesutas Ozilis.

Nors per likusį laiką komandos sukūrė nemažai pavojingų progų ir ne kartą sudrebino vartų virpstus, daugiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Kitame mače "Barcelona" išvykoje 3:1 įveikė Madrido "Getafe" ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo puolimo trejetas - Lionelis Messi, Davidas Villa bei Pedro.

Visi rezultatai:

"Almeria" 1 - 1 Chichono "Sporting"

15' [1 - 0] M.A.P. Corona
73' [1 - 1] N. Novo

Valensijos "Levante" 1 - 2 La Korunjos "Deportivo"

10' [0 - 1] I.S. Riki
52' [0 - 2] A.O. Aythami
72' [1 - 2] J.L.G.L. Juanlu

Pamplonos "Osasuna" 3 - 0 Alikantės "Hercules"

40' [1 - 0] N. Monreal
55' [2 - 0] Lolo
90' [3 - 0] K. Vadocz

"Villarreal" 4 - 1 Bilbao "Athletic"

6' [0 - 1] F. Llorente
39' [1 - 1] Nilmar
45' [2 - 1] S. Cazorla
84' [3 - 1] G. Rossi
90' [4 - 1] J.A.M. Vite

77' iš aikštės pašalintas J. Aurtenetxe ("Athletic").

"Zaragoza" 3 - 2 "Mallorca"

19' [0 - 1] P. Webo
56' [1 - 1] A. Lafita
60' [1 - 2] M. Pereira
84' [2 - 2] N. Bertolo
90' [3 - 2] G. Fernandez (iš 11 m baudinio)

Madrido "Getafe" 1 - 3 "Barcelona"

23' [0 - 1] L. Messi
34' [0 - 2] D. Villa
65' [0 - 3] P. Rodriguez
70' [1 - 3] M.D. Moral (iš 11 m baudinio)

69' iš aikštės pašalintas G. Pique ("Barcelona");
80' iš aikštės pašalintas D. Boateng ("Getafe").

Madrido "Real" 2 - 0 Madrido "Atletico"

13' [1 - 0] R. Carvalho
19' [2 - 0] M. Ozil

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)