21 metų G. Titenis kvalifikacinėse varžybose pasiekė 5-tą rezultatą – 1 min. 0,25 sek.

Finale lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 0,12 sek. bei, aplenkės vieną varžovą, tenkinosi 7-tąją vieta.

Nugalėjo Rusijos sportininkas Stanislavas Laktiukovas – 58,79 sek.

Nepasisekė Edvinui Dautartui, kuris pasidalijo 10-tąją vietą ir liko už finalinio aštuoneto ribų – 1 min. 1,56 sek.

Šioje rungtyje klasifikuoti 39 plaukikai.

29 metų V. Janušaitis 200 metrų kombinuoto plaukimo kvalifikacinėse varžybose pasiekė 4-tą rezultatą – 1 min. 59,33 sek. Beje, tik keturi pirmieji finišavę plaukikai kvalifikacijoje nuotolį įveikė greičiau nei per 2 min.

Nors finale V. Janušaitis plaukė greičiau, pozicijos pasiektos kvalifikacinėse varžybose pagerinti nepavyko. Kaunietis nuotolį įveikė per 1 min. 56,58 bei liko per žingsnį nuo garbės pakylos – V. Janušaitis užėmė 4-tą vietą.

Nugalėtoju šioje rungtyje tapo PAR atstovas Darianas Townsendas - 1 min. 54,57 sek.