7. Johannesas Neumannas (Vokietija) - 27,85
8. Erikas Steinhagenas (Vokietija) - 27,90
...
12. Giedrius Titenis (Lietuva) - 28,29.

Vyrų 100 metrų kompleksinio plaukimo atrankoje V. Janušaitis užėmė 6-ą vietą tarp 25 varžovų ir tęs kovą dėl medalių. Lietuvis distanciją įveikė per 55,05 sek. Greičiausias šioje rungtyje buvo vokietis Markusas Deibleris (52,85).

Vyrų 100m kompleksinis plaukimas

1. Markusas Deibleris (Vokietija) - 52,85 sek.
8. Philipas Heintzas (Vokietija) - 55,43

G. Titenis reabilitavosi 200 metrų plaukimo rungties atrankoje, kurioje užėmė 6-ą vietą ir pateko į finalą. Dar geriau šioje distancijoje sekėsi kitam Lietuvos atstovui Igoriui Kozlovskiui, kuris buvo 5-as. Rungtyje varžėsi 23 plaukikai.

8. Bradley Ally (Barbadosas) - 2:13.51

Europą plaukikai per devynias dienas startuos trijuose etapuose – Berlyno Maskvos (Rusija) ir Stokholmo (Švedija). Pasirodymu pasaulio plaukimo taurės etapuose Lietuvos plaukikai pradeda naują sezoną.

Berlyne ir Stokholme varžybose dalyvaus V.Janušaitis, G. Titenis, I. Kozlovskis ir Edvinas Dautartas. Šis Lietuvos plaukikų startas - puiki proga patikrinti savo jėgas prieš netrukus įvyksiančius Europos bei pasaulio čempionatus.