Deivido Šembero atstovaujama CSKA ketvirtadienį F grupės rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Palermo“ ekipą. Lietuvos rinktinės gynėjas susitikimą stebėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.
Trečią nesėkmę iš eilės I grupėje patyrė „Debreceni“ vienuolikė, kuriai atstovauja vartininkas Mindaugas Malinauskas. Debreceno klubas namie 1:2 nusileido Eindhoveno PSV klubui, o lietuvis gynė vartus visą susitikimą.
Netikėtas rezultatas užfiksuotas kitame I grupės susitikime Charkove, kur vietos „Metalist“ futbolininkai 2:1 nugalėjo Genujos „Sampdoria“ komandą.
B grupėje tašką namuose iškovojo Deivido Česnauskio atstovaujamas Salonikų „Aris“, namie be įvarčių išsiskyręs su Leverkūzeno „Bayer“. Lietuvis susitikimą praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.
A grupėje pirmuosius sezono įvarčius pelnė „Manchester City“ puolėjas Emmanuelis Adebayoras, pasižymėjęs net trissyk ir padėjęs savo komandai 3:1 nugalėti Poznanės „Lech“. Ir toliau klupčioja Turino „Juventus“ klubas, šįkart neįveikęs „Salzburg“ vienuolikės.
Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.
Statistika
A grupė
„Manchester City“ – Poznanės „Lech“ 3:1
„ManCity“: Emmanuel Adebayor (13, 25 ir 73 min.)
„Lech“: Joel Tshibamba (50 min.).
„Salzburg“ – Turino „Juventus“ 1:1
„Salzburg“: Dusan Svento (36 min.)
„Juventus“: Miloš Krasič (48 min.).
A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. | „Manchester City“ | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-2 | 7 |
2. | Poznanės „Lech“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-6 | 4 |
3. | Turino „Juventus“ | 3 | 0 | 3 | 0 | 5-5 | 3 |
4. | „Salzburg“ | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-5 | 1 |
B grupė
Salonikų „Aris“ – Leverkūzeno „Bayer“ 0:0
Deividas Česnauskis liko tarp atsarginių („Aris“).
Madrido „Atletico“ – Trondheimo „Rosenborg“ 3:0
„Atletico“: Diego Godin (18 min.), Sergio Aguero (66 min.), Costa Diego (78 min.).
B grupės lentelė:
1. | Leverkūzeno „Bayer“ | 3 | 1 | 2 | 0 | 5-1 | 5 |
2. | Madrido „Atletico“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-2 | 4 |
3. | Salonikų „Aris“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 4 |
4. | Trondheimo „Rosenborg“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-8 | 3 |
C grupė
„Lille“ – Sofijos „Levski“ 1:0
„Lille“: Aurelien Fongang (49 min.).
Lisabonos „Sporting“ – „Gent“ 5:1
„Sporting“: Solomao (7 min.), Liedson (13 ir 27 min.), Maniche (38 min.), Helder Postiga (60 min.).
„Gent“: Stef Wils (17 min.).
C grupės lentelė:
1. | Lisabonos „Sporting“ | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-2 | 9 |
2. | „Lille“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 4 |
3. | Sofijos „Levski“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-8 | 3 |
4. | „Gent“ | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-9 | 1 |
D grupė
Zagrebo „Dinamo“ – „Brugge“ 0:0
77-ą min. Jorge Cruz Campos nerealizavo 11 m b. („Dinamo“)
„Villareal“ – Salonikų PAOK 1:0
„Villareal“: Marco Ruben (38 min.).
D grupės lentelė:
1. | „Villareal“ | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-3 | 6 |
2. | Zagrebo „Dinamo“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-1 | 4 |
3. | Salonikų PAOK | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 4 |
4. | „Brugge“ | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-3 | 2 |
E grupė
Almaro AZ – Kijevo „Dinamo“ 1:2
AZ: Erik Falkenburg (35 min.)
„Dinamo“: Artiom Milevskij (16 min.), Jevgenij Chačeridi (39 min.).
90-ą min. iš aikštės išvytas Niklas Moisander (90 min.).
Tiraspolio „Šeriff“ – Borisovo BATE 0:1
BATE: Sergej Sosnovskij (8 min.).
E grupės lentelė:
1. | Borisovo BATE | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-3 | 7 |
2. | Kijevo „Dinamo“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-5 | 4 |
3. | Tiraspolio „Šeriff“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-3 | 3 |
4. | Alkmaro AZ | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | 3 |
F grupė
„Palermo“ – Maskvos CSKA 0:3
CSKA: Seydou Doumbia (34 ir 59 min.), Tomas Necid (82 min.).
23-ą min. Vagner Love nerealizavo 11 m b. (CSKA);
75-ą min. iš aikštės išvytas Javier Pastore („Palermo“).
Deividas Šemberas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.
Prahos „Sparta“ – „Lausanne“ 3:3
„Sparta“: Bony Wilfred (10 ir 23 min.), Juraj Kučka (21 min.)
„Lausanne“: Sebastien Meoli (6 min.), Martin Steuble (75 min.), Carlos Silvio (90 min.).
F grupės lentelė:
1. | Maskvos CSKA | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-0 | 9 |
2. | Prahos „Sparta“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-8 | 4 |
3. | „Palermo“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-6 | 3 |
4. | „Lausanne“ | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-7 | 1 |
G grupė
Briuselio „Anderlecht“ – Atėnų AEK 3:0
„Anderlecht“: Mbark Boussoufa (32 min.), Romelu Lukaku (71 min.), Roland Juhasz (76 min.).
Sankt Peterburgo „Zenit“ – Splito „Hajduk“ 2:0
„Zenit“: Aleksandr Bucharov (25 min.), Danny (68 min.).
G grupės lentelė:
1. | Sankt Peterburgo „Zenit“ | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-3 | 9 |
2. | Briuselio „Anderlecht“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-4 | 3 |
3. | Atėnų AEK | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-8 | 3 |
4. | Splito „Hajduk“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | 3 |
H grupė
„Stuttgart“ – Madrido „Getafe“ 1:0
„Stuttgart“: Ciprian Marica (28 min.).
Berno „Young Boys“ – „Odense“ 4:2
„Young Boys“: Henri Bienvenu (26 min.), Sutter (34 min.), David Degen (61 min.), Senad Lulič (75 min.)
„Odense“: Peter Utaka (49 min.), Chris Sorensen (85 min. 11 m b.).
H grupės lentelė:
1. | „Stuttgart“ | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 |
2. | Berno „Young Boys“ | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-5 | 6 |
3. | Madrido „Getafe“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-4 | 3 |
4. | „Odense“ | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-8 | 0 |
I grupė<
„Debrecen“ – Eindhoveno PSV 1:2
„Debrecen“: Mirsad Mijadinovski (35 min.)
PSV: Orlando Engelaar (40 min.), Jonathan Reis (66 min.).
Mindaugas Malinauskas („Debreceni“) žaidė visas 90 min.
Charkovo „Metalist“ – Genujos „Sampdoria“ 2:1
„Metalist“: Taison Barcellos (38 min.), Cleiton (73 min.)
„Sampdoria“: Vladimir Koman (32 min.).
56-ą min. iš aikštės išvytas Taison Barcellos („Metalist“).
I grupės lentelė:
1. | Eindhoveno PSV | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-2 | 7 |
2. | Charkovo „Metalist“ | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-3 | 6 |
3. | Genujos „Sampdoria“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 4 |
4. | „Debreceni“ | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | 0 |
J grupė
Dortmundo „Borussia“ – „Paris Saint Germain“ 1:1
„Borussia“: Nuri Sahin (50 min. 11 m b.)
PSG: Clement Chantome (87 min.).
Lvovo „Karpaty“ – „Sevilla“ 0:1
„Sevilla“: Frederick Kanoute (34 min.).
89-ą min. iš aikštės išvytas Viačeslav Čečer (89 min.).
J grupės lentelė:
1. | PSG | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-1 | 7 |
2. | „Sevilla“ | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 |
3. | „Borussia“ | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 4 |
4. | „Karpaty“ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-7 | 0 |
K grupė
„Utrecht“ – Bukarešto „Steaua“ 1:1
„Utrecht“: Edouard Duplan (60 min.)
„Steaua“: Alje Schut (75 min. į savo vartus).
„Napoli“ – „Liverpool“ 0:0
K grupės lentelė:
1. | „Liverpool“ | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | 5 |
2. | „Napoli“ | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | 3 |
3. | „Utrecht“ | 3 | 0 | 3 | 0 | 1-1 | 3 |
4. | „Steaua“ | 3 | 0 | 2 | 1 | 5-8 | 2 |
L grupė
Stambulo „Besiktas“ – „Porto“ 1:3
„Besiktas“: Da Silva (90 min.)
„Porto“: Radamel Falcao (27 min.), Hulk (59 ir 77 min.).
44-ą min. iš aikštės išvytas Roque Maicon („Porto“);
88-ą min. iš aikštės išvytas Francisco Reges Fernando („Porto“).
Sofijos CSKA – Vienos „Rapid“ 0:2
„Rapid“: Jan Vennegoor (28 min.), Stefan Hoffmann (32 min.).
L grupės lentelė:
1. | „Porto“ | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-1 | 9 |
2. | „Besiktas“ | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-4 | 6 |
3. | „Rapid“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-5 | 3 |
4. | CSKA | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-4 | 0 |