Pirmą pralaimėjimą patyrusių "šikšnosparnių" gretose lietuvis Marius Stankevičius pateko tarp 18 susitikimui registruotų žaidėjų, tačiau aikštėje nepasirodė.

Čempionato turnyro lentelės lydere tapo Madrido "Real" komanda išvykoje 4:1 sutriuškinusi "Malaga" ekipą.

Šiose rungtynėse puikiai pasirodė "karališkojo" klubo lyderis portugalas Cristiano Ronaldo, ne tik pelnęs du įvarčius, tačiau ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus Gonzalo Higuainui.

Trečioji vakaro dvikova tarp dviejų Madrido klubų - "Atletico" - ir "Getafe" baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

"Barcelona" 2 - 1 "Valencia"

38' [1 - 0] Pablo Hernandez

48' [1 - 1] Andres Iniesta

63' [2 - 1] Carles Puyol

"Malaga" 1 - 4 Madrido "Real"

30' [0 - 1] Gonzalo Higuain

45' [0 - 2] Cristiano Ronaldo

51' [0 - 3] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

55' [1 - 3] Kris Stadsgaard

65' [1 - 4] Gonzalo Higuain

Madrido "Atletico" 2 - 0 Madrido "Getafe"

38' [1 - 0] Jordi Codina ("Getafe", į savus vartus)

73' [2 - 0] Diego Costa