Ši trasa ypatinga tuo, jog ne kiekvienas mėgėjas ryžtasi ir sugeba ją įveikti.

Vyrų elito grupės sportininkams teko įveikti septynis 5 km ilgio ratus. Nugalėtojas E. Kovoliovas trasą įveikė per 1 valandą 39 minutes 42 sekundes ir tik 26 sek. aplenkė kaunietį Šarūną Pacevičių, kuris atstovauja „Orbea-Velomanija“ komandai. Bronzos medaliu pasidabino „S-Sportas“ komandos narys Domas Manikas. Šis sportininkas trasą įveikė per 1 val. 46,52 min.

Moterų elito grupės sportininkėms teko įveikti šiek tiek trumpesnę distanciją. Sportininkės varžėsi 25 km, t.y., penkių ratų trasoje. Nepralenkiama buvo ir čempionės titulą iškovojo, orientacininkė, K. Mickevičiūtė. Ji trasą įveikė per 1 val. 33,10 min. ir 46 sek. aplenkė tituluotą varžovę Tatjaną Kaliakiną, kuri atstovauja „SM Sietyno“ komandai. Bronzos medaliu pasipuošė Sabina Brazevič („SM Sietynas“).

Jaunių grupėje lygių sau neturėjo vilnietis Paulius Šiškevičius, kuris 25 km trasą įveikė per 1 val. 15,56 min. Jaunių merginų tarpe čempione tapo pastarojo dviratininko komandos draugė Rasa Pocytė („SM Sietynas“).

Veteranų grupėje Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionu tapo varžybų organizatorius Svajūnas Ambrazas („S-Sportas“).

Sportininkai, kurie neturėjo licenzijos, tačiau norėjo pasivaržyti puikioje kalnų dviračių trasoje, lenktyniavo mėgėjų grupėje. 25 km varžybose pirmą vietą iškovojo Karolis Volungevičius („Orbea-Velomanija“).