61-ą minutę „Barcelona“ klubo sudėtyje pasirodė traumą išsigydęs argentinietis Lionelis Messi, kuris aikštėje pakeitė Javierą Mascherano.
Į trečią vietą grupėje pakilusių Rusijos čempionų iš Kazanės komandos antras vartininkas Giedriaus Arlauskis liko atsargoje.
Rezultatai: (baigėsi)
A grupė:
Londono „Tottenham“ (Anglija) 4 – 1 „Twente“ (Olandija)
47' Rafael van der Vaart [1 - 0]
50' Roman Pavliučenko (iš 11 metrų baudinio) [2 - 0]
56' Nacer Chadli [2 - 1]
64' Roman Pavliučenko (iš 11 metrų baudinio) [3 - 1]
85' Gareth Bale [4 - 1]
40' Rafael van der Vaart („Tottenham“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
61' Rafael van der Vaart („Tottenham“) - raudona kortelė
Milano „Inter“ (Italija) 4 – 0 Brėmeno „Werder“ (Vokietija)
22' Samuel Eto´o [1 - 0]
27' Samuel Eto'o [2 - 0]
34' Wesley Sneijder [3 - 0]
81' Samuel Eto´o [4 - 0]
A grupės turnyro lentelė:
1. | Inter | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-2 | 4 |
2. | Tottenham | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 | 4 |
3. | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-6 | 1 |
4. | Werder | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-6 | 1 |
B grupė:
Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 1 – 3 „Lyon“ (Prancūzija)
7' Michel Bastos (iš 11 metrų baudinio) [0 - 1]
36' Michel Bastos [0 - 2]
79' Vincent Enyeama (iš 11 metrų baudinio) [1 - 2]
90' Miralem Pjanič [1 - 3]
Gelzenkircheno „Schalke-04“ (Vokietija) 2 – 0 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)
73' Jeferson Farfan [1 - 0]
85' Klaas Jan Huntelaar [2 - 0]
B grupės turnyro lentelė:
1. | Lyon | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-1 | 6 |
2. | Schalke | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-1 | 3 |
3. | Benfica | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 3 |
4. | Hapoel | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | 0 |
C grupė:
Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1 – 0 Bursos „Bursaspor“ (Turkija)
18' Steven Naismith [1 - 0]
„Valencia“ (Ispanija) 0 – 1 „Manchester United“ (Anglija)
86' Javier Hernadez [0 - 1]
„Valencia“ klubui priklausantis Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius Čempionų lygos turnyrui neregistruotas.
C grupės turnyro lentelė:
1-2. | Man. Utd | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 4 |
1-2. | Rangers | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 4 |
3. | Valencia | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-1 | 3 |
4. | Bursaspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-5 | 0 |
D grupė:
Kazanės „Rubin“ (Rusija) 1 – 1 „Barcelona“ (Ispanija)
30‘ Christian Noboa (iš 11 metrų baudinio) [1 – 0]
60' David Villa (iš 11 metrų baudinio) [1 – 1]
Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 0 – 2 Kopenhagos „FC Copenhagen“ (Danija)
28' Dame N'Doye [0 - 1]
37' Martin Vingaard [0 - 2]
49' Gilberto Silva („Panathinaikos“) - raudona kortelė
D grupės turnyro lentelė:
1. | Copenhagen | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-0 | 6 |
2. | Barcelona | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-2 | 4 |
3. | Rubin | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-2 | 1 |
4. | Panathinaikos | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-7 | 0 |