Du įvarčius svečiams pelnė latvis Maris Verpakovskis (79 ir 89 min.).

Kita kijeviečių sudėtis ketvirtadienį 4:1 (2:1) sutriuškino "Gandia" vienuolikę.

Sezonui taip pat Ispanijoje besirengianti Donecko "Šachtar" vienuolikė ketvirtadienį kontrolinėse rungtynėse 2:1 (1:1) įveikė Austrijos elitinio futbolo diviziono "SV Zalcburg" komandą.

Ukrainos futbolo vicečempionų gretose visas rungtynes žaidė gynėjas Dainius Gleveckas

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė brazilas Brandau (20 min. ir 75 min. iš 11 m baudinio).

Tai buvo antrosios Donecko klubo rungtynės Ispanijoje. Pirmame mače, nežaidžiant D.Gleveckui, "Šachtior" 1:0 privertė pasiduoti Ispanijos II lygos "Cadis" klubą.

Tuo tarpu sezonui Vokietijoje besirengiantis Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos Maskvos "Lokomotiv" klubas ketvirtadienį kontrolines rungtynes 1:3 (1:1) pralaimėjo Šveicarijos "Aarau" futbolininkams.

Maskviečių gretose pirmame kėlinyje žaidė Deividas Česnauskis, o po pertraukos lietuvį pakeitė brazilas Jorge Wagneris.

2003 metų Rusijos futbolo čempionate "Lokomotiv" komanda užėmė ketvirtąją vietą.