Po pertraukos svečiai ėmė daugiau kontroliuoti kamuolį, tačiau jų viltys išplėšti bent tašką atrodytu buvo praktiškai sužlugdytos 59-ą minutę, kai įspūdingai susistabdęs kamuolį akrobatiniu smūgiu per save nuo skersinio antrą kartą Pepe Reiną nuginklavo D. Berbatovas.

Visgi "Liverpool" futbolininkai nepasidavė ir 64-ą minutę sugrąžino intrigą. Johnny Evansas baudos aikštelėje pasidavė apgaulingam Fernando Torreso judesiui ir pargriovė ispaną. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Stevenas Gerrardas - 2:1.

Negana to, 70-ą minutę po dar vienos pražangos prieš G. Torresą Liverpulio ekipos kapitonas S. Gerrardas pelnė antrą įvartį, šį kartą pasižymėjęs baudos smūgiu iš beveik 18 metrų.

Tačiau paskutinis žodis šiose rungtynėse vėlgi priklausė D. Berbatovui. 84-ą minutę mikrodvikovoje nurungęs gynėją Jamie Carragherį bulgaras galva pelnė pergalingą įvartį.

Kitose rungtynėse lygos lyderis Londono "Chelsea" klubas namuose sutriuškino "Blackpool" ekipą rezultatu 4:0. Du įvarčius aristokratams pelnė Florent'as Malouda, po vieną įmušė Didier Drogba ir Salomonas Kalou.

Rezultatas:

"Manchester United" 3 - 2 "Liverpool"

42' [1 - 0] Dimitar Berbatov

59' [2 - 0] Dimitar Berbatov

64' [2 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

70' [2 - 2] Steven Gerrard

84' [3 - 2] Dimitar Berbatov

"Chelsea" 4 - 0 "Blackpool"

2' [1 - 0] Salomon Kalou

12' [2 - 0] Florent Malouda

30' [3 - 0 Didier Drogba

41' [4 - 0] Florent Malouda

"Wigan Athletic" 0 - 2 "Manchester City"

43' [0 - 1] Carlos Tevez

71' [0 - 2] Yaya Toure